Funny-Destiny ~ role play game

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Funny-Destiny.Try.Hu szerepjáték helye. :D


+3
Ayame-sama
Nate/Avril
Haru-chan {csak moderátor
7 posters

    Állami iskola

    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 7:50 pm

    - Inkább csak sokat csináltunk.
    *Kacsintott kedvesen a lányra ,majd mikor kicsöngettek elengedte magát. Rápillantott mosollyal a lányra s elindult mellette. Elgondolkodva egy kicsit.*
    - Háááát....- ujját az állához emelte a plafont nézve,majd vissza új barátnőjére - Azt hiszem irodalom...neked ? - kérdezte kíváncsian ,hátha újra együtt lesznek de közben elővette kis papírosát ,hogy biztosra menjen.*
    - Igen... irodalom.
    *Csak mentek a folyosón és nagyon nem zavarta ,hogy néznek rájuk,aztán egy váratlan ötlettől vezérelve Hissa-ra pillantott.*
    - Éhes vagy ?- kérdezte aranyos arccal.
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szer. Júl. 29, 2009 7:38 pm

    Shinsen Hisae
    *Nevetett a válaszon, de hallkan.* A radírját? Érdekes egy ember, az már egyszer biztos. *Mosolygott. Szórakoztak az egész órán, egyszer-egyszer rápillantva a másik festményére. Abszrakt művek keletkeztek, amin mégtöbbet nevettek. * Wow, nagyon értessz hozzá. *Vélte Hissa, majd a gyönyörű hang jött feléjük, csengettek. A tanár elhagyta a helyiséget, ők pedig felálltak helyükről.* Nem is volt olyan rossz ez az óra. Neked mi a következő? *Érdeklődött*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 7:31 pm

    *Ahogyan vissza ért nézett Hissa-ra kedves mosollyal. Majd megrázta a fejét.*
    - A radírját...
    *Kezdte el ,szinte kuncogva ezen ,hogy ennél szeszélyesebb már nem lehetett ,majd rápillantott a lányra őszintén.*
    - De szerintem csak biztatni szeretett volna. Még ha néha érdekes módszerei is vannak.... figyel másokra.
    *Aztán elkezdődött a rajz óra. Szerencsére nem kellett sokat magyarázni a lánynak ,hiszen a művészeti iskolában több rajzuk volt ,mint az állami iskolában átlagban. Miközben festettek ,volt ,hogy kicsit kiborult a víz ,vagy az ecsettel játszott mókásan Hissa felé néha ,hogy felvidítsa s ezek után általában mindig nevetett. A tanár néha feléjük ment s rájuk pillantott ,de egy pici csend szünet után ,ismételten elvoltak. A rajz óra sokszor telt így. Néha átkukkantott Hissa rajzára nagyot mosolyogva .*
    - Széép ^^.
    * És aztán végre kicsengettek.*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szer. Júl. 29, 2009 6:20 pm

    Shinsen Hisae
    *Nem szerette a rajz tanárt, főleg, hogy tudta az új diákokkal milyen szemét, ezért nem is örült, amikor kihívta újdonsült baránőjét, akit még rendesen bemutatkozni is hagyott. Az orra alá piszmogta a "Szemét láda" kifejezést a tanárra, aki szerencsére nem hallotta meg. Mikor végül padtársa visszakerült helyére...* Biztos érdekes lesz, az első nap mindig ilyen. A tanárra pedig ne figyelj, minden új diákkal ilyen. *A következő pillanatban Diana surrant be az osztályba, látszólag eléggé szerencsétlen napja lehetett. Kissé kuncogott a balszerencséjén, aztán visszaintett neki. Az ajtón belépő személyt látván csodálatra nyílt a szeme. Nem gondolta volna, hogy itt is meg fog jelenni, habár tanár volt; azt viszont végkép nem, hogy ilyen a viselkedése. Tetszett neki, Toto-san miatt.* ~Nesze neked, vén trotty~ *Gondolta magában. Mégse hagyta nyugodni a gondolat, hogy ismeri őt, mert már találkoztak, s ekkor nem a folyosóra gondolt. Egy kicsit mérgelődött a "vöröske" kifejezésen, de annyira nem zavarta, hogy rászóljon. Úgyis tudta a nevét. Orime kiment, de hamar vissza is tért.* Mit akart? *Kíváncsiskodott.*
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Szer. Júl. 29, 2009 6:43 am

    *Amikor Aka ránézett és integetett neki teljesen elvörösödött. Gyorsan rátette a kezét padra, majd arra ráhajtotta a fejét így nem látszott, hogy mennyire zavarban van*
    -Jaj istenem...felismert!*gondolta magában, és amikor a kis futós megszólítást hallotta gyorsan felkapta a fejét, Aka után kiáltott*
    -Diana vagyok!!!*aztán mikor kibökte a nevét gyorsan fölvette az előző pozíciót mert most mégjobban elvörösödött*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 6:00 am

    *A lány zavartan nézett mindenkire majd felkapta a fejét mikor kinyitódott az ajtó. Ahogyan felismerte Diana-t rögtön elmosolyodott majd mikor az leült intett neki.*
    ~ Nem is tudtam ,hogy ide jár~
    *Majd vissza pillantott Hissa-ra,s már kérdezni akart valamit ,mikor váratlanul megtörték az óra csendjét egy kopogással. Mindenki az ajtóra pillantott.*
    - Igen ? - kérdezte Toto XD s ekkor kicsapódott az ajtó és a férfi feje szörnyű ábrázatot vett fel.
    - Booom Baby! - dobbantott a vörös hajú kócos pasas belépve ,majd megállt tanárral szembe akinél fél fejjel magasabb volt. A férfi csak nézett rá ,majdnem felrobbant.
    - Egy kis tiszteletet Kitade-san! - morogta.
    - Igenis...- majd kérlelően nézett- hadd kérjem picit el az egyik diákot...
    - Kit ?
    * Aka megfordult végignézve a diák seregen ahol páran ismerték már s azok nagy vigyoral üdvözölték ,míg a többi csak nagy szemekkel nézett. Aztán észrevette a három ismerős alakot. Hirtelen lepetten nézett ,nem hitt a szemének még a fekete szem takaróját is megigazgatta aranyos értetlen arccal ,majd elvigyorodott és integetett Diana felé.*
    - Jééé a kis futós! És a vöröske...
    *Nézett aztán Hissa-ra ,majd a tanár tekintetére megemberelte magát. s köhintett.*
    - khm... Orime-chan...gyere velem...kérlek...
    * Eközben a lány zavartan már a fejét a padnak támsztotta ,főleg mert ahogyan kirohant a nagybátyával mindenki őket nézte. Kint értetlenül nézett rá*
    - Miért?
    - Csak nállad hagytam valamit..- vett ki a lány zsebéből valamit.
    - EEEGY RADÍR MIATT ? O.o
    - Ez nem akármilyen radír... csoda radír..- oktatta ki a lányt a férfi ,majd komoly arcot felvéve ,megsimogatta a fejét. - minden rendben Ori-chan. Menj csak vissza...
    - Ühm.. - bólintott a lány ,majd zavart mosolya ült vissza.
    [mennem kell majd holnap leszek^^]
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Szer. Júl. 29, 2009 5:27 am

    *lépett egyet aztán hátra pillantott a tanárra és kissé döbbenten nézte egy kis pírrel az arcán*
    -Ki volt ez a fickó??Írtó cuki volt *.* *gondolta magában aztán megrázzta a fejét*
    -Ez az az új tanár lehet akiről beszéltek multkor a fiúk...Remélem enem is fog tanítani. *miközben ezen agyalt 1 apró mosoly kerekedett ki az arcán aztán bement a terembe. A tanár épp kinézett az ablakon. Remeknek tartotta az alkalmat, hogy leüljön a helyére. Pont amikor letette volna a hátsóját a tanár a nevét mondta és kihívta felelni xD*
    -Öhm...a....

    -Menj a helyedre!
    -Oh je még egy karó...*mondta kisé unott arccal aztán odaintett Hissa-nak és észrevette hogy Orime ül mellette* *nagy mosoly kerekedett ki az arcán és integetett nekik aztán leült*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 4:52 am

    Kitade Akaryoshi
    *Csak nézett lepetten a lánykára aki most zutyant egyet, majd egy nagy mosollyal felsegítette. Aztán leporolta a lányt ,majd felvette a könyveit, s utána a kezeit a szemei elé rakta egy vigyorral.*
    - Ha 5 másodpercen belül a fiatal hölgy nem fut a termébe ,megfogom a fülénél fogva s beviszem máshoz...
    *majd elnevette magát*
    - Vagy más...Gyerünk Miss irány a terme!
    *kacsintott bár nem lehetett látni mert takarta a szemét. Majd mikor Dia elindult Aka mosolyogva ment tovább előre a könyvekkel a vállán.*
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Szer. Júl. 29, 2009 2:31 am

    -Nem fogok beérni...istenem...a tanárúr már megint ki lesz akadva...*futtott a suliba. Amikor végre beért az épületbe megállt és gondolkozott milyen órája lesz*
    -Oh igen rajz! Ha jól értettem Aya-chan szavait tegnap, akkor ma már visszajött Hissa. Hihi megint mesélhet nekem a szinkronizálásról. Pedig mindig ugyan azt mondja el szinte de nem tudom megunni. *közben rájött, hogy melyik teremben lesz, de miközben futott a folyosón nekiütközött vminek és hátraesett*
    -Oh a fenébe ezeknek az ajtóknak mér kifelé kell nyílniuk? *morgott miközben a fenekét simogatta amire nagyot egyett*
    -Várjunk *nézett magaelé és egy cipő volt a tekintetével szemben*
    -Ez 1 ember volt! *gondolta magában, aztán felnézett és Aka állt előtte*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Kedd Júl. 28, 2009 10:00 pm

    - Igen...annyi..nemsokára tölti be a 20-at. Ezért még szereti magát fiatalítani.
    *nevetett picit*
    - Igen...ő is nemrég jött... még konkrétan órát nem tartott.. bár azt nem tudom eddig mit dolgozott...arról sosem beszélt..
    *Gondolkodott el a lány ,majd a teremben picit megnyugodott. Amikor leült mellé nagy mosollyal pillantott rá.*
    - ANNYIRA köszönöm!
    *kezdte ,de ekkor a tanára pillantott. Aki elkezdte a neveket felsorolni, majd megállt az idegen névnél és a feje kékülni kezdett. Orime Hissa-a pillantott értetlenül.*
    - Mit tettem ?!
    *A férfi köhintett egyet ,majd becsapta a füzetétt.*
    - Kérlek fáradj ki.. Kitade-chan.
    *A lány ijedten ment ki ,majd enyhe zavart mosolyal pillantott végig az osztályon és diák seregén. A férfi halkan kérdezte tőle.*
    - Úgye nincs közös Kitade Akaryoshi-hoz ?
    *A lány még jobban elvigyorodott zavartan de közben bolintott*
    - dee...de..
    - Miért áld engem a sors... - fordult a tábla felé a férfi ,majd komolyabb lett s a diákjaihoz fordult. - Én Toto Kumara vagyok. Osztály, ő Kitade Orime ,és most egy ideig hozzánk jár a művészeti suli helyet.
    - Üdv....- intett halkan.
    - És most a helyedre.
    * Nem kellett mondani ,a barna haj lány nagyon hamar barátnője mellé került.*
    - Azt hiszem érdekes lesz ez a nap...- pillantott rá ,majd elmosloyodott.
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 28, 2009 9:33 pm

    Shinsen Hisae
    Szóval a nagybátyád... Nem tűnik túl idősnek. Max 20 évesnek nézem. *Majd az illető után nézett, s visszafordult Orime felé.* Lehet, habár még nem láttam az iskolában. Új lehet, igaz én se voltam már egy ideje az épületben. *Mosolygott. Elnevette magát Orime viselkedésén. Aranyosnak tűnt neki a helyzet és a lány is.* Nyugodtan ülj mellém, úgysincs padtársam. *Mosolygott ismét, majd beléptek a terembe. Ahogy helyet foglaltak a tanár be is lépett, s megkezdődött az óra.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Kedd Júl. 28, 2009 7:50 pm

    Kitade Orime
    *Meglepődött ,majd elmosolyodott.*
    - Biztos szép szakma...és elhiszem ,hogy ezért elfoglalt vagy.
    - KÖSZÖNÖM!
    *Mosolygott boldogan ,majd rápillantott zavart mosollyal*
    - A nagybátyám. De amúgy itt tanít....
    *Pillantott oldalra a lány*
    - Bolondos...de különben nagyon jó ember.
    *Nevetett picit majd a lányra nézett.*
    - Biztos azért ismert fel mert tanár itt és gondolom ők is beszélnek.
    *Amikor odaértek nagy mosollyal nézett körbe.*
    - Wow...érdekes...
    *Aztán megállt aranyosan Hissa mögött s megfogta a lány vállát*
    - Biztos be kell nekem ide mennem ?
    *Zavartan nézett, ahogyan körbe nézett tele volt a terem s egy picit most megijedt. Aztán elmosolyodott zavartan s megvakarta a fejét. Majd bement vele.*
    - Ülhetnék melléd ?
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 28, 2009 7:36 pm

    Shinsen Hisae
    Öhm... igen. Szinkronszínésznő vagyok. *Mondta egy kicsit zavartan. Viszont nagyon örült azoknak a kedves szavaknak, amiket a lány mondott neki. Mikor megjelent a vörös hajú, akkor elhallgatott. Először nem volt mibe beleszóljon, de aztán megszólították.* Igen, az vagyok. *Mondta kicsit meglepődve, hogy ismerték őt. Igaz, ez nem különleges esemény, de mégis meglepődött.* Semmi gond... de... ki ő? *Kérdezte Orimét.* Ismerős, mintha láttam volna már valahol... *Majd elgondolkodott, miközben az osztályhoz értek.* Itt is vagyunk. *Mondta egy kis mosollyal.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Kedd Júl. 28, 2009 7:20 pm

    Kitade Orime
    *Nézte , ahogyan aranyosan elmosolyodik a lány. Igazból ő is örült ezeknek, mert nehezen barátkozott valamikor. Aztán kíváncsian hallgatta a lányt, majd néha értetlen arcot vágott felé ,de azt is aranyosan.*
    - ÉLJEEEEN ! Jajj ennek annyira örülök!
    *Csapott fel az égbe majd rátekintett.*
    - Munkád ?
    *Nézett rá meglepődve ,majd ahogyan hallgatta elmosolyodott megértően ,aztán megálította egy pillanatra s a mutató ujját felemelte a lány orra elé.*
    - Akkor nem értik meg. Vagy megkapnak mindent vagy elég elfoglaltak. Akik nem ismernek sajnos ilyenek. De te ne szomorodj el emiatt. Ha lesz egy jó barátod akkor úgy is rájössz ,hogy az embernek ki kell tartania a másikkal.
    *Kacsintott felé ,majd tovább lépett s rámosolyogva bevárta. Aztán elnevette magát*
    - Akkor vigyázok velük és nem leszek kedvenc...
    *Mondta elgondolkodva váratlanul*
    ~ Várjunk csak... nem itt tanít ő is....~
    - ÍÍÍÍÍÍ
    *kiáltott fel a lány váratlanul miközben valaki megfogta a vállát. Lassan rápillantott zavart mosollyal*
    - Aka-san...
    - Milyen a napod ^^.
    *kérdezte Aka nagy mosolyal az arcán ,majd a kis vöröskére pillantott.*
    - ÓÓÓ Látom máris barátkoztál. Öhm... - gondolkodott el- Shinsen Hisae, úgye ?
    *Nevetett fel a fiú ,majd megigazgatta a kócos haját.*
    - Csak megláttalak ezért üdvözöltelek.. jó napot. mennem kell órát tartani.
    *Intett a pasas ,majd még vissza fordult.*
    - Örülök ,hogy találkoztunk Hisae-chaaan!
    *Megjelent arcán egy nagy vigyor ,majd tovább lépet. Orime rápillantott Hissa-ra zavartan s picit meghajolt.*
    - Sajnálom....
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 28, 2009 7:07 pm

    Shinsen Hisae
    Én is 17 vagyok! *Mondta hatalmas mosollyal a száján. Aranyos volt így. Majd megnézte a papírt.* Szuper, nekem is rajz a következő órám! Így osztálytársak leszünk! *Nagyon örült, hogy valakivel ilyen könnyen tud társalogni.* Amúgy a munkám miatt nem vagyok túl sokat a suliban. Talán azért kerülnek sokan. Meg... nem tekintenek rám valami kedvesen. *Magyarázta. De nem volt szomorú. Már megszokta. S nem akarta elrontani ezt a csodás pillanatot.* Az órák? Unalmasak. Legalábbis számomra. A tanárok meg kiválasztanak maguknak egy kedvencet és azokkal végezttik el a munkákat. Vigyázz, veszélyesek! xD *Mondta kuncogva.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Kedd Júl. 28, 2009 6:38 pm

    Kitade Akaryoshi
    * A Tanáriban lépkedett a többiek között akiknek éppen nem volt órájuk.
    Arcán hatalmas vigyor ült s ez a férfi kollegákat már néha zavarta.
    De ő nem figyelt rájuk,aztán váratlanul a kávézók között termet hatalmas mosollyal s egy nagyon hosszú lapott mutatott ,dugott mindegyik orra alá.*
    - Nééézétek csak! Kawano-saaan!
    *Büszkén kihúzta magát. Míg azok kiakadva elolvasták a lapot. Abban az állt ,hogy jelen pillanatban a diákok körében maga Kitade-san volt a legsikeresebb.
    Azok csak fáradtan pillantottak fel a fiúra, aki a legfiatalabb volt köztük.*
    - Ilyen nincs... egy taknyos és mégis odavannak érte.
    - Vagyis...mikor tarthatok órát ? Very Happy
    - Soha... ˇˇ"
    - Úgyan Toto-san!
    - Na,de Kawano-chan!
    - Köszönöm Kawano-san.
    * Mosolyodott el vonzó tekintetett küldve neki a fiú ,majd tovább lépet. Ekkor kicsengettek s az ajtón egy zaklatott nő lépet be.*
    - Mi a gond?
    - Azok ketten...nem tudom mi ütött beléjük! Áhh
    *A tanárok egymásra néztek , csak Aka volt értetlen arccal. Ekkor Toto-san megszólalt.*
    - A fiatal Sakurai és Alice...

    * Aka arcán hatalmas vigyor jelent ,meg majd megfogott pár könyvet s a válláa helyezte aztán egy kacsintással a tanárok felé kiment. Toto-san kiborult de Kawano-chan csak nevetet rajta.*
    ~ Megvagytok Sakurai-k....~

    Kitade Orime
    *Nevetett.*
    - Köszönöm Hissa!
    *Bólintott aztán elindult mellette. Nagyon örült ,hogy akadt valaki aki ennyire kedves vele és még segít neki.*
    - 17 éves vagyok...te ?
    *Pillantott rá, majd megmutatta a papírt amin az órák sorakoztak. Majd rápillantott enyhe értetlenséggel*
    - Nem értem miért kerülnek téged... nagyon rendes vagy.
    *Zavartan megigazgatta a haját ,mert rájött ezzel úgy mondta, mintha az lenne a normális ha valakinek neki mennének.*
    - Vagyis nem úgy értettem.
    *Nevetett*
    - És itt milyenek az órák ?
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 28, 2009 6:29 pm

    Shinsen Hisae
    Örülök, hogy nem esett bajod. *Mosolygott megkönnyebbülve.* Igen, látszik, mert az itteniek inkább elkerülnek, mintsem nekem jönnének. *Nevetett, majd kezet fogott vele.* Én Shinsen Hisae vagyok, de hívj nyugodtan Hissa-nak. Segítsek? *Ajánlotta fel magát kalauzként, mert örült, hogy beszél vele valaki, boldogan, mosolyogva.* Hol lenne órád? *Kérdezte, s remélte egy osztályba kerülnek majd. Nem lehetett nagy korkülönbség köztük. Látszólag.* Amúgy hány éves vagy? Nem hinném, hogy nagy különbség lenne kettőnk között? *Kérdezte kíváncsian.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Kedd Júl. 28, 2009 6:23 pm

    Kitade Orime
    *Már egy ideje járta a folyosót mikor váratlanul alaki nekiment.
    Nagy szemei még nagyobbra nyíltak a döbbenettől s a haja az arcába hullott.
    Úgy tekintett a lányra, majd csak nézte. Meglepődött szép rövid vöröses haján és kék szemein ,majd elmosolyodott kedves zavartsággal.*
    - Én sajnálom ,figyelhettem volna. Amúgy nem...köszönöm.
    *Mosolyodott el ,majd bólintott zavart vigyorral.*
    - Ennyire látszik ,hogy nem ide valósí vagyok ?
    *Nézett rá ,majd látta a mosolyát s emiatt ő is elmosolyodott, aztán kezét nyújtotta neki.*
    - Kitade Orime vagyok. Nagyon örülök ,hogy belém jöttél..
    *Nevetett halkan kicsit ,majd zavartan tekintett körül*
    - De sajnos azt hiszem eltévedtem....
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 28, 2009 5:30 pm

    Shinsen Hisae
    *Már halálra unta magát az iskolában, nem volt mit csinálnia. Mivel egyetlen igazi barátja sem akadt, így a napja elég monotonná vált. Mikor nincs munka, akkor unatkozik. Zenét hallgatott, ahogy sétálgatott a folyosón véletlenül nekiment valakinek. Gyönyörű, angyali arca volt, s hosszú, barna haja mély szemeibe hullott a kis megrázkódtatástól. Igazán szép nőnek minősült. Ezt még Hissa is tudta, pedig egy neműek voltak.* Sajnálom, nem akartam. Eléggé figyelmetlen vagyok... Néha... Nem esett bajod, ugye? *Kérdezte aggódóan. Látta, hogy nem itteni diák, csodálkozott egy kicsit. Aztán jutott eszébe, hogy egy ideig a művész palánták közül páran ide fognak járni.* A művészeti suliból jöttél, igaz? *Kérdezte mosolyogva*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 28, 2009 5:23 pm

    Sakurai Akira
    *Akaratlanul is elnevette magát Alice viselkedésén. Habár először megdöbbent a lány szavain, aztán igen viccesnek találta őket. A tanár persze ezt nem díjazta, elég volt mára neki a kis párbeszéd, Akirának sem volt bocsánat. Ő is mehetett Alice után, nem mintha zavarta volna. Amúgyis utána akart menni, a tanár csak könyebbített a dolgán. Miután körülnézett a folyosókon, s nem találta sehol, felment a tetőre. Más hely nincs ahova mehetne. Mindketten tudták. Ott már nem volt nehéz dolga, egyből kiszúrta a keresett személyt.* Ez nagy volt Alice. *Nevetett ismét.* Habár egy kicsit túloztál, de megérdemelte! Legalább mostmár rájött, hogy mi sem vagyunk annyira tökéletesek, mint amilyennek hisz. Már idegesített, hogy minden munkát nekünk ad. *Majd visszagondolt a kis párbeszédre és kuncogott.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Kedd Júl. 28, 2009 4:35 am

    *Lassan lépkedett bent a tömegbe zavartan. Még sosem járt ebben az iskolában ,most is csak azért kellett idejönnie ,mert a Művészeti iskola és az Állami Iskola "barátságot" támasztanak egymás felé ezért pár diákjukat kicserélték 1 hétre...pár napra... ki tudja. Most is egy teljesen ismeretlen helyen sétál a folyosón zavartan. A táskáját megigazgatta majd felsóhajtott felemelve a fejét s körbenézett. Mindenfele diák s jó páran nézik őt is.*
    ~ Biztosan furcsállják ,hogy ki vagyok...új diák ?? o.o Vagy valami máááás ? Ki ez? o.o~
    *Gondolta ,majd váratlanul elnevette ezen magát. Aranyosan nevetett amitől páran kedvesen páran mint bolondra néztek. Lassan az órájára pillantott* Még van egy kis időm....
    *Aztán elmerengve , kissé csillogó szemekkel nézett előre.*
    - Bárcsak lenne valaki akit ismerek egy picit ,vagy legalább valaki akivel jobban lehetek picit...
    *Suttogta megigazítva a haját. S közben lépkedett a folyosón tovább*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Pént. Júl. 24, 2009 6:04 am

    Avril



    -...Csinos hölgy?? *kissé meglepődött arccal hátranézett, aztán vissza Shimizura* -...Jaa hogy één!! tudtam ám x] *amikor végignézett rajta, kicsit elpirult, aztán amikor megfogta az állát, mégjobban elpirult és elfordult xD* -Nagyon jó kislány leszek, apu! xD *befut a házba és pár perc mulva vissza is jön* -It is vagyok főnök! .....szórakozunk? iszunk? o.o Ne próbálj leiatni, különben véged, cica! *És beugrott az autóba xD*


    A hozzászólást Nate/Avril összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 28, 2009 4:17 pm-kor.
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 23, 2009 3:05 am

    Shimizu

    -Hogy micsoda?*nézett óriási szemekkel és meglepődött arccal*-Dolgoznom kell nem vihetek magammal egy ilyen csinos hölgyet, mint Te. Elterelnéd a vevő figyelmét*nézett végig kicsit perverzen a lányon majd megfogta az állát*-Komolyan mondom..*mondta majd elnevette magát*-Azzal egy feltétellel viszlek magammal, ha rendesen viselkedsz míg dolgozom xD*mondta, mint egy komoly üzletember xD*-Rendben Avril?*kérdezte*-Nah hozd a cuccot és a munka ótán szórakozzunk és igyunk xD*mondta nagy kedvűen és kinyitotta sportkocsija ajtaját*-Igyekezz a cuccodért vagy itthagylak xD
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Vas. Júl. 19, 2009 3:14 am

    -hmm Ha még nincs vége és neked van elintézni valód, bedobom a cuccom és veled megyeeeeek!! *mosolygott és a felugrott* -Lééécci lécci lécci léccii had menjek veleeed *bevetette a boci szemeket xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Vas. Júl. 19, 2009 3:08 am

    Shimizu

    *Kicsit elpirult a cica szón, mert nem igazán volt hozzászokva az ehhez hasonló becézésekhez xD*-Hát, ha Te mondod, akkor nem lesz mérges xD*mondta majd az órájára nézett*-Ugyan már...nincs vége a napnak. Nekem még van egy kis elintézni valóm. És különben ma péntej van! Itt a hétvége! Ha van kedved találkozhatunk holnap..vagy ma este..csak mond meg, hogy hol és merre? Very Happy

    Ajánlott tartalom


    Állami iskola - Page 15 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 10:32 pm