Funny-Destiny ~ role play game

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Funny-Destiny.Try.Hu szerepjáték helye. :D


+3
Ayame-sama
Nate/Avril
Haru-chan {csak moderátor
7 posters

    Állami iskola

    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Pént. Júl. 31, 2009 5:50 am

    -Hát nekem elég sok dolog van az agyamba.*az a fej xD**amikor megborzolja a haját egy kis pillanatra lehunyja a szemeit aztán kinyijtja*
    -Ennyire tetszik a hajam h mindig megborzolja?
    -Jaj ez a fej *-* Mér kell egy tanárnak ilyen helyesnek lennie? xD *gonolta magában*
    -Igen az jó lenne! ^^
    -Am én is szeretem ezt a helyet. Főleg a parkokat és az ott lévő tavakat.*mondta miközben kicsit elbambult de az utolsó mondat egyből visszaterelte a figyelmét*
    -Én? Dehogy! Nem!*mondta miközben teljesen kipirult az arca, aztán gyorsan kitalált valamit amivel kivágja magát a kínos helyzetből*
    -Csak jobb jegyet szeretnék angolból!*nagy vigyorral az arcán közölte, így még a pirulás sem látszott annyira*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Pént. Júl. 31, 2009 5:39 am

    - Csak megtartom az órát ,hogy ne rúgjanak ki és hogy a ti agyatokban is legyen valami.
    *Vigyorogva újra megborzolja a lány haját*
    - Hm... az nem jó.. lehet mégis be kell ugranom valamikor...
    *Gondolkodik el ,most érettebb komolyabb arcot vágva ,de még úgyis helyes xD*
    - Elég merészek..mondjuk ez a város mindig nyugalmas volt...ezért szeretem annyira,,ezért jöttem félig vissza....
    *Rápillant a lányra enyhe vigyorral*
    - Ha tudnám ,hogy nem azt hinném flörtölsz a tanároddal...
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Pént. Júl. 31, 2009 5:30 am

    -Oh...szóval maga az ilyen jókisfiúk közé tartozik, értem.*kicsit kuncogott*
    -Ez igaz...de az énektudásokon semmit nem javítanak.Csak akkor éneklünk ha felelés van.
    -Igen. A parkban sétáltam amikor megláttam őket.
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Pént. Júl. 31, 2009 5:22 am

    - Na na.... nem minden pasi problémás, kikérem magamnak!
    *Pillantott figyelmeztetően a lányra de még ez is viccesnek hatott ,majd elvigyorodott.*
    - Lehet ,hogy vicces órákat tartok de az anyagot mindig leadom. Amúgy azért kell tudnotok például Beethoven-ről vagy Csajkovszkij-ról mert igenis megadtak egy alapot a mai zenei kultúrának. Még ha a fiatalok ezt nem is ismerik be. Na meg... Pink is tanulta ezeket. Másik meg, Pink és a mostani zenészek híresek...de nem mindegyik annyira ,hogy például 60 év múlva is ismerjék a nevét és műveit. Ezért tanultok nem róla.
    *Mosolygott aranyosan ,majd hallgatta ,lepödőten a lányt*
    - Úgy értem Thunder Nate-t és Layla Moon-t?
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Pént. Júl. 31, 2009 5:15 am

    -Férfiak.*mondta komoran aztán felnevetett*
    -Hát igazából amit ezek a tanárok adnak le ének óra néven 1 nagy unalom. Kit érdekel ez a sok ember, meg történetek és a lassúúúú unalmas dalaik. Ahelyett hogy mondjuk elmesélnék h lett Pink híres vagy ilyenek.Sokkal jobb lenne ha ön tanítaná az legalább érdekes lenne, vicces és sz énekléshez is több kedve lenne a diákoknak.*mondta széles vigyorral*
    -Köszönöm, hát a parkban ismerkedtünk meg én észrevettem Nate-et és Layla-t és ő is ott volt. ^^
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Pént. Júl. 31, 2009 4:53 am

    - Akkor úgy tűnik hasonlóan gondolkodunk.
    *Mondta ,majd előre pillantott*
    - Ének... hát az nem az én kasztom...én angolt tanítok...
    *Pillantott a lányra egy mosollyal*
    - De azért elkísérlek.
    - És honnan ismered az unokahúgom ?
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Pént. Júl. 31, 2009 4:43 am

    -Dii-chan? *nézett fel a fiúra meglepetten*
    -Az előző pasim mindig így hívott.*közölte aztán elkezdett gondolkozni azon, ezt most mér mondta, amikor Aka röhögött rajta nagyon elvigyorodott*
    -*-* többször kell megnevettetnem *.* xD *gondolta magában*
    -Énekem lesz, önnek milyen órája lesz??*közben igazgatta a haját*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Pént. Júl. 31, 2009 4:34 am

    *Nézte a hörcsög arcot majd váratlanul hatalmas nevetésbe tört ki.*
    - Étettem Dii-chan...
    *Nevetett majd törölgette a könnyeit ,aztán ismét összeborzolta a lány haját*
    - Asszem be kísérlek az órádra, különben kikapsz.... melyikre is mész?
    *Pillant rá ,miközben elindultak a folyosón. A fiú nyújtozkódott picit még.*
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Csüt. Júl. 30, 2009 6:35 am

    *Amikor megsimogatta a buksiját Akaryoshi, az egyik szemét becsukta aztán amikor meghallotta a futós nevet, egyből előtört belőle a kislány, arcát felfújta (hörcsög fej ha így jobb xD)*
    -Diana Bross vagyok nem futós! >.<
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Csüt. Júl. 30, 2009 6:26 am

    - Kösz... - sóhajtott ,majd elvigyorodott még egyszer.
    - AM...akkor bemutatkozom.- nyújtotta felé a kezét - Kitade Akaryoshi
    - Most éppen nyaralok és dolgozom, ezért nm szeretném ha bárki is megtudná...
    *Majd a lányra pillantott egy vigyorral és megsimogatta annak a buksiját*
    - Köszönöm futós....
    *Vigyorgott egy nagyott csukott szemekkel majd vissza*
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Csüt. Júl. 30, 2009 6:19 am

    -Szóval tényleg te vagy az! Vagyis ön...a szemkötő nélkül egyből felismertem az arcát az ujságokból! De oké, értettem nem fecsegek erről senkinek! *úgy csinál mintha zipzárt húzott volna a szájára*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Csüt. Júl. 30, 2009 4:52 am

    *Értetlenül pislantott a lányra aki fellökte, majd zavartan vakarta meg a tarkóját.*
    - 2x egy nap... csak nem követsz ?
    *Vigyorodott el ,majd felsegítette s vissza vette a szemkötőjét s megigazgatta. Ahogyan a lány kiabált felé édes értetlen arccal pillantott rá ,majd ahogyan egyre többen jöttek oda ,váratlanul befogta a lány száját.*
    - Hááát...ez a lány beteg...jobb ha elviszem! Sziasztok!
    *Húzta maga után a lányt ,majd az egyik kívül eső helyen megállt vele. Eleinte szigorúan majd mosolyogva nézett rá.*
    - cssss... kérlek ne kotyogd ki...éppen nyaralok...
    Diana
    Diana


    Hozzászólások száma : 119
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Diana Csüt. Júl. 30, 2009 4:06 am

    *Ismét rohant órájára mert a menzán kissé elbeszélgette az időt. Mikor futott a folyosón ismét nekiütközött valakinek és mind a ketten hátraestek. Hát persze hogy Akaryoshi volt az, de most történt valami. Aka-nak leesett a szemkötője*
    -Aucs...elnézést...!!*majd amikor felpillantott a tanárra nagyon kikerekedtek a szemei a kezét a szája elé tette majd felpattant a földről és rámutatott*
    -Tudtam hogy már láttalak valahol és olvastam rólad!!! Te vagy az a *közben ahogy hangosan közölte a tanárral hogy rájött kicsoda mert nagyon sok magazint olvasott szabadidejében, egyre több diák ment köréjük*
    -Te vagy a f...*de ezt már nem tudja kimondani* (rádbízom miért x] xD)
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Csüt. Júl. 30, 2009 1:24 am

    *Észrevette ,hogy valami nincs rendben de úgy gondolta ha Hissa nem szeretné elmondani akkor nem erőszakoskodik. A kérdésre meglepődött ,majd elgondolkodott picit.*
    - Hát tudod... Én is csak nemrég ismertem meg. Azt tudom ,hogy volt egy jó munkája ahol sok mindent tanult és ismert meg ,de nem szeret róla beszélni. Azt mondja ,mikor idejöttünk ez nagyon jó lesz neki. Mert már rég ide vágyott és nosztalgikusan hat majd mindenre.
    *Vont vállat a lány ,majd rápillantott gyanakvóan de aztán mikor következett a téma másik fele elmosolyodott.*
    - hm... Történelem és nekem is az utolsó...- kezdte el- de miért érdekel ennyire Aka-san ?
    * Érdeklődött ,de ő is igazából reménykedett benne ,hogy a lánnyal lesz továbbra is órája.*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Csüt. Júl. 30, 2009 1:07 am

    Shinsen Hisae
    *Amikor ránézett a másik pillantásával /amit most nem írok le, mert te már megtetted xD/ rájött, hogy miért volt számára olyan ismerős ez a "tanár".* Nem, nem csinált semmit. *Mondta Orimének,egy álmosolyt erőltetve az arcára.* Amúgy csak ez az egy munkája van? Akarom mondani, máshol nem doglozik? *Érdeklődött Aka-sensei iránt. /xD/* Amúgy mi a következő órád, hátha ismét együtt leszünk. Nekem ez az utolsó a mai napon. ^^
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 9:57 pm

    * Amikor a lány ingerülten tekintett rá ,meglepődött még a szemkötőjét is felemelte picit ,majd vissza dramatizálva sóhajtott egyet.*
    - Kitade Akaryoshi becses nevem...nem tudom mit ártottam a Young Miss-nek...
    - Itt születtem nem vagyok gyilkos...sosem ültem...
    *nézett oldalra ,majd vissza tekintett rá,de ekkor megjelent Orime a lány mellett.*
    - Képzeld..tényleg tűrhető volt!- mosolygott ,majd biccentett nagybátyja felé.-
    - Menjetek csak...biztos sok megbeszélni valótok van! -lökdöste előre a két lányt s most áldotta unoka húgát. Nem akarta ,hogy kiderüljön becses kis titka ,hiszen itt pihengett. Azonban észrevette ,hogy Hisae még vissza tekint rá s ekkor úgy pillantott rá ,mint alias a vonzó tekintetű fotós (xD) aztán kacsintott s hátat fordítva bement a következő osztályhoz.*
    - Mi a baj Hissa ? - pillantott rá érdeklődve enyhe aggodalommal Orime.- Valamit csinált Aka-san?

    [Mennem kel kicsit..majd leszek xD Bocsi]
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szer. Júl. 29, 2009 9:48 pm

    Shinsen Hisae
    *Az óra jól telt, s ő is nevetgélt a vicceken, amit a tanár mondott. Amikor megszólította Hissat ismét kikerekedett a szeme. Már biztos volt, hogy többször találkoztak, beszéltek is már, de még mindig nem jött rá, hogy ki lehet.* Ki maga? *Kérdezet egy kicsit ingerülten.* Tudom, hogy találkoztunk már, de nem az iskolában, azon kívül, s maga sem tanár volt, igaz? *Mondta mostmár nyugodt hangon.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 9:41 pm

    Kitade Orime
    *Gyorsan lépdelt a termébe majd éppen időben beért s nem nézve hová ,de egy üres helyre gyorsan leült. Voltak mellette,de hirtelen nem figyelte ki is volt az.*

    Kitade Akaryoshi
    *Amikor a lány belépet meglepődött ,majd elvigyorodott aranyosan s a kezével beljebb tessékelte.*
    - Semmi gond, foglalj helyet Hisae-chan...- mutatott valahova, aztán előre lépett. Először a szigorú tekintetével mért mindenkit fel ,majd nagy vigyorra váltott s kiosztotta a lapokat. - Ezeket fogjuk ma átvenni...
    - Nem kell megijedni nem nehéz... csak olyan...-gondolkodott el ,majd rájuk kacsintott - mint a Boogie!
    - Átnézed és belejössz...
    *Aztán elkezdte tartani az órát. Sokat mondott de ha látta ,hogy sok akkor pihent és benyögött a diákoknak valami poént ,hogy fenntartsa nekik az érdeklődésüket. Majd óra után ,mindenki összepakolt. SOkan nevetve mentek hozzá és megcsapkodták a tanár válát, míg néhány lány csak rá nézve nevetgélt. Ő csak elmosolyodott ezen ,majd mikor Hisae kilépett volna megállította egy időre.*
    - Örülök ,hogy mosolyogni látom Hisae-chan-t... nem sokszor van ilyen. És köszönöm ,hogy megmutatja Orime-nek a dolgokat. Még elveszett egy bárány néha ...- mosolyodott el rá.
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szer. Júl. 29, 2009 9:23 pm

    Shinsen Hisae
    *Az angol óra egy harmadik emeleti teremben volt tartva, ezért miután elváltak futott a lépcsőkön felfelé. Már késésben volt, de a régi tanárt ismerve gondolta beér. Viszont nagy meglepetés érte, amikor kinyitotta az ajtót és nem a szemüveges, nagydarab, öreg nénit találta maga előtt, hanem Akaryoshit. Tágra nyílt a szeme, ahogy kinyitotta az ajtót.* S...sajnálom, hogy késtem. *Ennyit tudott kinyögni. Nem zavarta őt a férfi, inkább a meglepettség és az, hogy még mindig nem jött rá, honnan ismeri őt.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 9:19 pm

    Kitade Orime
    *Amikor a lány megdicsérte a sütitt biccentett felé köszönve. Aztán rápillantott lepődötten mikor az elkezdte mondani a dolgokat. Miután megette a süteményt ,megtörölte a száját ,majd rápillantott bátorító mosollyal.*
    - Nincs mit köszönd. Én köszönöm. - kedves mosoly - az meg... azok hibája akik nem mertek ennyire sem megismerni^^.
    *Aztán kezet fogott vele s felállt . Fejét biccentett*
    - Köszönöm.
    - Igen...akkor majd találkozunk az órák után.
    *Nagy mosoly ,s egy ideig még együtt mentek de aztán szétváltak.*

    Akaryoshi
    *Már belépet a terembe s nézte át a teendőit amíg gyülekeztek a diákok.*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szer. Júl. 29, 2009 8:57 pm

    Shinsen Hisae
    *Elmosolyodott és örült, hogy Orimének tetszik ez a hely. Leültek, majd Hissa a hatalmas muffinba harapot.* Ez... nagyon finom! Isteni! *Majd tovább eszegette, amíg barátnője beszélt.* Milyen szép szavak. Látszik, hogy egy igazi művész vagy. *Dícsérte a mellette ülő lányt.* És... Köszönöm. *Mosolyodott el. Ilyen gyönyörű szavakat még nem mondtak neki. Ez az első alkalom számára, hogy valaki ilyen kedves vele. Talán ezt nevezik barátságnak. Ez az, amiért vágyott éveken keresztül.* Tudod... Eddig soha senkivel sem beszéltem így. Köszönöm. Mindent. *Majd megette az utolsó falatka muffint, ami ugyanolyan ízletesnek bizonyult, mint az első. S a csengő hangja is megszólalt.* Lassan mennünk kéne. *Felállt majd kezét barátnője felé nyújtotta, mosolyogva.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 8:42 pm

    - Áá..az nagyon jó. Szeretem a természetet...
    *Nézett előre miközben ment vele ,majd ahogyan kiértek nagyra nyíltak a szemei.*
    - WOW...ez tényleg szép...- ment mellette ,majd leültek egy padhoz. Ott elővett két szalvétát s az egyiket a lánynak adta.
    - Örülök ,hogy nevetsz...az nagyon jó.-mosolygott ,majd az égre tekintett. Nézegette a felhőket ahogyan azok alakokat vesznek fel. Aztán felmutatott egyre bájosan.
    - Biztos nehéz a munka mellett a suliba járni,de örülök ,hogy pont ma jöttél..nézd csak.. - kezét szétnyitotta ,s a sugarak átszöktek az ujjai közt .
    - Nézd csak milyen szép . A felhők is mindig szétszélednek ,majd újra találkoznak. És közben haladnak a saját utakon. Néha szomorúak és sírnak...de aztán újra a fényben találják magukat és mennek tovább....sosem egyedül.
    - Lehunyja a szemeit a lányra tekintve s elmosolyodik, majd beleharap a muffinba*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szer. Júl. 29, 2009 8:31 pm

    Shinsen Hisae
    Sajnálom. *Mondta kicsit szomorkásan, de aztán mindketten felvidultak.* Wow, köszönöm! Nagyon jól néz ki! *Mondta, majd egy kis ötlettel rukkolt elő.* Mi lenne, ha az udvaron ennénk meg? *Kérdezte.* Nálunk elég nagy az udvar, és szép is. Vigyáznak rá. Az a kedvenc helyem az egész suli területéről. *Nevetett egy keveset, majd megvárta a lány választá.*
    Kitade Orime
    Kitade Orime


    Hozzászólások száma : 131
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Kitakyuu - MusieArt Szakközépiskola és Kollégiuma

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Kitade Orime Szer. Júl. 29, 2009 8:23 pm

    // PERSZE Very Happy//

    Kitade Orime
    - Igen...ha szakmai nap van akkor egymás után majdnem 10 óra van csak rajz. Ez ahhoz képest kicsit szabadabb.
    *Mosolygott egy nagyot majd az a mosoly el is tűnt az arcáról.*
    - Ohh... pedig annyira jó lett volna..
    *Ahogyan hallgatta halványan elmosolyodott hálásan felé ,majd újra eg gyermekiesen édes mosoly jelent meg rajta ,boldogan.*
    - Rendben ,megjegyzem! És akkor majd találkozzunk!
    - Ühm.. - bólintott ,de közben ki vett valamit a táskájából. Két kis csomag volt. Az egyik a lány felé nyújtotta.
    - Tessék, én csináltam...Csokis...remélem szereted...- adta át neki az egyik csomagot.- Bár Muffin én nagyobban csinálom mint mások.... amúgy sem tudnám mindkettőt megenni. - nevette el magát.
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szer. Júl. 29, 2009 8:03 pm

    Shinsen Hisae
    Jah, gondolom nálatok sokkal több a rajzóra, mint itt. Nálunk eléggé elhanyagolják a művészetet. Két teljesen más világ a két suli. *Mondta, majd a kérdésére válaszolt.* Nekem sajna angol, így nem egy osztályba kerülünk. De nyugi... *Mosolygott* ... Az irodalomtanár tök jó fej, nem olyan, mint Toto-bá. Meg aztán találkozunk. *Mosolygott ismét.* De igen, menjünk enni valamit. A menza nincs messze. *Válaszolt, majd elindultak a lépcsőn lefelé.*

    //taníthatja Aka az angolt? léééégyszi ~ *.*//

    Ajánlott tartalom


    Állami iskola - Page 14 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 8:15 am