Funny-Destiny ~ role play game

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Funny-Destiny.Try.Hu szerepjáték helye. :D


+3
Ayame-sama
Nate/Avril
Haru-chan {csak moderátor
7 posters

    Állami iskola

    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Szomb. Júl. 18, 2009 6:31 pm

    -Kedves?....hát nem írtam oda a nevem...sőt semmit nem írtam oda xD*mondta és jobban elmosolyodott*-Méghogy "rendes" sofőr? a rendestől te jóóóóóóó távol álsz, cica x3 *mikor megérkeztek kicsit meglepődött* -Túl gyorsan hazaértünk TT.TT. *aztán ő is kiszállt*-Anya? háát nemhiszem x] Sztem azt se bánná ha behívnálak és itt "aludnál" *bevágott egy perverz vigyort xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szomb. Júl. 18, 2009 4:01 pm

    Shimizu

    -Ajándékot?*nevette el magát*-Ez kedves xD...*mondta kedves hangon*-Biztos örült neki. Plána ha a nevdedet is odafirkantottad!*mondta majd pár másodperc múlva beértek abba a városba ahol Avril lakik*-De biztonságosan vezetek és vita nincs xD Hát igen...ebből látszik, hogy nem ültél még rendes sofőr mellett!*vágott fel egy kicsit majd elvette a telefont Avril kezéből*-Köszönöm! Akkor majd vmikor felfoglak hívni!*mosolygott majd megállít Avrilék háza előtt*-Szerintem megérkeztünk...egy élmény volt veled is!*mondta majd kiszállt és kinyitotta az ajtót Avrilnek*-Remélem édesanyád nem lesz mérges, hogy én hoztalak haza!
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 14, 2009 4:14 am

    Avril

    -Én meg csak....kémkedtem utána xD szal nem lógtam rajta.... néha küldtem neki ajándékot...milyen hülye voltam x] Kirááály *.* randin jobban elverhetlek xD *majd elkezdtek gyorsan menni* -Hú anyám.....azé....te sem vagy 100-as xD ....jóó inkább 110-es xD És nem, nem vezetsz biztonságosan! xD *amikor a fiú odanyomta a kezébe a telót, kicsit meglepődött* -jójóó máris *beírja a számát* -nemááár mindjárt hazaérek... olyan jó volt veleeeed xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 14, 2009 3:09 am

    Shimizu

    -Nah szép. Mind a kettőt. xD*mondta mosolyogva és most már 50en száguldottak xD a forgalom egyenlőre csak ennyit engedett meg xD*- Bishi? Hát tudod..szerintem a fiú eléggé unhatja azokat a lányokat akik állandóan a nyakán lógnak. De nem vagyok az anyád, hála a jó istennek úgyhogy nem oktatlak ki téged xD*mondta majd leengedte a kocsi tetejét xD ((vagy, hogy írják xD))*-Én? Hát esetleg... majd még meglátjuk, ha eljössz velem valahova randira.*mondta tök lazán, majd lehjatott az autópályáról úgyhogy mostmár rendes tempóban tudtak menni. Shim szeretett gyorsan menni, de mivel most vendége volt így csak 110-el ment.*-Ha kérdeznéd, igen biztonságosan vezetek xD*tette hozzá majd Avril otthona felé vette az irányt*-A Nagano utca ugye? Az már nincs messze...*mondta majd elővette a mobilját*-És kérlek, légy olya kedves és pötyögd be a számod, higy eltudjalak érni xD*mondta Avrilnek*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 14, 2009 1:03 am

    Avril

    -Én, soha nem szedném le a fél karodat...legfeljebb az egészet....mind a 2-t xD...Nem, nem adtam! ...vagyis nemtom.. ő ilyen bishi fiú, szal minden lány szerelmes belé, és mért pont belém esne? És nem harcias, hanem ragaszkodó xD Hmm szal nőcsábász vagy! Kis huncut xD omg máris mondom, mielőtt télleg rossz helyen kötünk ki o.O *elmondja xD* -Hmmm más a hálómba? ...Még nem is tudom...talán te xP
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 14, 2009 12:08 am

    Alice

    *Alig tudta visszatartani a nevetését, mikor meglátta, hogy a töri tanár felfújt fejjel förmed rájuk.*-Igaza lehet tanár nő. Talán bezártság érzetünk lett és a sok idegeskedés miatt kevés oxigént kap az agyunk nem igaz Akira?*vágta kicsit hátba a fiút, hogy helyeseljen xD*-Értem. Feledtébb érdekes, hogy a klausztrofóbi most jött ki rajtatok!*furcsálta a tanár*-Szerintem is tanárnő. Ez igen ritka jelenség.*mondta Alice és egy kisebb párbeszéd alakult ki a tanár és Alice között*-Egyetértek. Valóban ritka. De nem csak ez ha nem az is, hogy flegmán válaszolsz.*mondta a tanár kissé rideg tekintettel*-Persze! Csak azért, mert valami nem tetszik a tanár nőnek rögtön máson kell levezetni ugye?*kérdezte Alice mostmár tényleg flegmán xD Jó hamar fel is kapta a vizet*-Azt hiszem belőled most ennyi is elég!*mondta a tanár nő mostmár nyugodt arcal Alicenak, majd kitárta az ajtót egyik kedvenc diákja előtt*-Nem kell mondania. Az érzés jelenleg kölcsönös!*mondta mérgesen, bár önmaga sem tudja miért kapta fel ennyire a vizet. Elindult az ajtó felé majd lassan kiment rajta.*-Még találkozunk tanár nő!*mondta, de nem fordult meg ha nem egyenesen felment a tetőre*-"Kicsit tényleg átestem a ló túloldalára. De mindenkinek lehet rossz napja"*gondolta majd nekidőlt a falnak*


    Shimizu

    *Azt az utolsó ütést tényleg megérezte*-Azért nem kell leszedni a fél karomat!*mondta Avrilnek*-Ahha értem. Ezekszerint feladtad és átengeded másnak a pasit. Nem nézném ki belőled. Olyan harcias tipúsnak tűnsz.*mondta miközban lassan, de biztosan elkezdett araszolni a sor*-Hát jelenleg nem igazán tetszik senki. Mármint nem volt időm nőket nézegetni, pedig ez az egyik kedvenc hobbym!*nevetett*-Jah igen! Azért közben mondd, hogy merre kell menni, mert még a végén tényleg egy félreeső helyen kötünk ki xD*viccelődött*-És más nem is akad a hálódba aki tetszene? Nehezen hiszem..
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Hétf. Júl. 13, 2009 7:37 pm

    Sakurai Akira
    *Elmosolyodott, amint látta, hogy a lány eszik. Nem szerette volna, ha valami baja lenne, esteleg betegség, vagy valami más, ami elvenné az étvágyát. Aztán a csoki lett a téma... x)* Milyet,milyet? *.* Csak nem mogyorós? <3 *Kérdezte csillogó szemekkel a csokit és Alicet egyaránt. Aztán bejött a tanár. Most az egyszer nem örült neki Akira. A csoki sokkal fontosabb, mint a töri. Legalábbis számára (meg számomra xD) az. Azért örült a mai óra témájának, szereti a mitológiát. Az óra alatt viszont Alice megszólította. Itt kezdődött a töri órai suttogó párbeszéd. xP Igaz a tanár félbeszakította, de ez még nem állította meg őket.* Én nem tudok mit modani Adonisz-ra. *Suttogta ő is válaszkén.* De be kell vallanom... Aphroditét megnéztem volna a kagylóban. xD *Kuncogott, s a tanárnak elege lett már, mégha kedvenc diákjairól is van szó (xD)* Jobb lenne, ha kimennének levegőzni, mert látom nem bírjak itt bent! *Förmedt rá a tanár a két padtársra. xD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Hétf. Júl. 13, 2009 3:33 am

    Avril
    -Persze, persze, nem vagy olyan, értem én..xD *ütött egy utolsót, ami elég erős volt xD* -utállak, gonosz vagy xD *mikor meghallotta a tetszik meg a suli szót mégjobban elvörösödött* -...de tetszik valaki..de nincs esélyem nála x]...És neked??
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Hétf. Júl. 13, 2009 3:17 am

    Shimizu

    -Kikezdeni?*kérdezte majd arcán áthaladt egy perverz mosoly ami aztán egy rendes mosolyba torkollott*-Esetleg...még nem döntöttem el. Jelenleg épp szabad vagyok, de szerintem Te is. Ha lenne pasid nem engetted volna, hogy elfuvarozzalak xD De nem használom ki a helyzetet..nem vagyok olyan!*mondta egy kicsit komoly hangon*-Hééé ájj már le xD*nevetett, mert érezte, hogy Avril csak kis cicaütésekkel örvendezteti meg őt xD*-Még a végén eltörik a saját kezed xD És vihetlek a kórházba XD*mondta majd előrébb gurult mivel haladtaj kemény 6 métert xD*-Azért figyeled xD Már mentünk is pár métert!*mondta majd rágyújtott*-És mesélj csak..tetszik vki a suliban? vagy máshol?*kérdezte XD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Hétf. Júl. 13, 2009 3:10 am

    -Anyuci? ...Őőőh nemtom, Apuval élek..xD Nem akarom még letenni >.< főleg hogy csóró vok xD És ne kezdj ki velem, Shimi! *nézett Shimre csúnyán xD* -szadomazo? *könnyes szem, majd amikor meghallotta hogy a srác viccelt, tökre elpirult xD* -grr uutááállaaak!! *ahogy meglátta a dugót, lejjebbcsúszott az ülésen* -huhh... itt leszünk még egyideig.. na midn1 addig is megverhetlek mert átvertél! *és elkezdte ütögetni a vállát xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Hétf. Júl. 13, 2009 2:46 am

    Shimizu

    *A csicska és a szolga szóra felemeli a fejét*-Anyád hogy van?*kérdezte meg közömbös hangal*-Szeretem ezt a kocsit. Neked lehet ilyen ha leszel olyan ügyes, mint én és leteszed a jogsit xD*vágott vissza, bár tudta ha szópárbaj alakul ki azt nem ő nyeri XD Nem valami ügyes benne xD*-Csúnyát? Hova gondolsz? Az nem csúnya lesz ha nem szadomazon!*mondta komoly hangal és megvárta míg a lány reagál xD*-Csak vicceltem. Hazaviszlek, nem vagyok olyan, mint azok a srácok akik egy éjszakás kalandra vágynak.*mondta megnyugtatást képp Avrilnek, majd felhajtott az autópájára*-Ezt a pehet..dugó.*mondta sóhajtva majd kinézett az autó ablakán*-Hát ez elég hosszú xD De megpróbálok majd valahol kihajtani ha lehet..ne haragudj..általában ezen az úton nincs nagy forgalom!*Ami való igaz volt, mert tényleg nem forgalmas xD*- Hát azt hiszem egy darabig élvezhetjük egymás kellemes társaságát XD*mondta nevetve xD*-Remélem benne vagy xD
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Hétf. Júl. 13, 2009 2:02 am

    Avril

    -Jóó hát akkor nem herceg, hanem kis csicska, ez jobban tetszik, Shimi? xD Hihi gonosz vagyok tudom *Miután Shim beszélt a tanárral, kimentek és meglátta a kocsit, teljesen elámult*-Dekirály *.* énis akarok kocsit....xD *aztán Shim kinyitotta neki az ajtót*- Milyen udvarias kis szolga vagy xD *és beült*-Olyan fura ez a helyzet, remélem nem tetszem neked, mert ha igen, te teljesen más irányba viszel el, aztán megállsz egy sötét sikátor előtt, rámnézel perverz vigyorral, elrabolsz és midnenféle csúnyát csinálsz velem...xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Hétf. Júl. 13, 2009 1:38 am

    Shimizu

    *Megpillantja a szétvert csengőt, valamint a firkás fal is feltűnik neki*-Értem...kellemes egy rész.*mondta majd egy darabig csak nézte a körülötte lévő falakat, szekrényeket amik igen csak lelakot állapotban voltak*-Hát a hercegtől még kicsit távol állok, de azért köszi xD*mosolygott*-Szóval ha tényleg nincsenek fontos óráid,Akkor hazaviszlek!*mondta majd egy épp arrajáró tanárt pillantott meg, aki Shim kérésére útbaigazította őket.*-Ott parkolok!*mutatott a parkoló szélén álló autóra. Odamenteek a kocsihoz, majd Shim kinyitotta Avrilnek az ajtót majd ő is beszállt*-Nos akkor mond merre laksz?*kérdezte Shim mosolyogva*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Vas. Júl. 12, 2009 10:28 pm

    Avril

    -neeem tudom, hogy fel fogod venni *villantott egy ördögi vigyort* -Hát nemm *kinyújtotta a nyelvét és a fiú elé futott* -Teljesen más irányba mentünk, Shimiii! Hihiii x3 *majd mellé lépett újra*-A csengő? *rámutat a falra és a csengő szét van verve* -Ez a suli azon része, ahol a rossz gyerekek vannak, ezért nincs csengő x] És még lenne plussz 2 órám, de azok nem fontosak, hazavihetsz, ó hercegem xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Vas. Júl. 12, 2009 9:03 pm

    Shmizu

    *Miközben figyelte Avril szavait, hirtelen elnevette magát a "zaklatni" szón*-Szóval zaklatni?*kérdezte felhúzott szemöldökkel*-Majd zaklathatsz ha felveszem a telefont xD*nevetett, bár ez a montad kissé ridegnek hallatszott, még is viccnek szánta*-Mi az, hogy nem figyeked az utat? affraid *lepődött meg majd sóhajtott*-Hát ez pompás...*mondta majd az órájára nézett*-Már eltelt egy óra...ezen a részen nincs csnegő? xD*kérdezte*-Nah mindegy..neked hány órád van?*kiváncsiskodott*-Mert ha nincs több hazavihetlek ha gondolod..*ajánlotta fel, mint egy lovag XD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Vas. Júl. 12, 2009 5:13 pm

    Avril

    -Hát igen, én könnyen tudok becenevet adni miiindenkinek! *nyújtotta a magasba a kezét, hogy kihangsúlyozza a "miiindenki"-t xD*-Hogy mit dolgozzak?...hmm semmi ötletem nincs o.o" Igaz, még nem is gondolkoztam rajta....kissé le vok maradva, tudom x3 *amikor Shim odanyújtotta a névjegyet, meglepődött kicsit*-jóó nem utasítom el *majd megnézte*-óó ezaz itt a számod, majd zaklathatlak *.* xDÉsss nemsokára....igazából nem is figyelem, hogy merre megyünk ^^" xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szomb. Júl. 11, 2009 2:01 am

    Shimizu

    -Khm xD Milyen gyorsan megtaláltad a becenevem xD*nevetett*-"Remélem tényleg a kijárat felé cipe, mert már egy 10 perce kutyagolunk...nem mintha lenne valami dolgom..."*gondolta majd egy újabb kérdés jutott az eszébe*-Hát akkor már nem sok van hátra Avril. Van valami elképzelésed mit fogsz dolgozni vagy valami?*kérdezte Avriltől*-Azért én odaadom a névjegyem ha nem lenne xD És nem illik visszautasítani! Ha visszaadod megsértődöm xD Fontos dolgok állnak rajta!*mondta komolyan, majd átnyújtotta a névjegyét amin rajta volt a száma meg az elérhetősége Cool*- Nos mikor is érünk oda?*kérdezte Shim, pedig nem volt ellenére a kellemes társaság*

    // am próbál kicsit többet írni, mert ez így nagyon kevés xD Vezesd Te is a játékot xD //
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Pént. Júl. 10, 2009 11:02 pm

    Avril

    -hmm...nem is olyan hosszú az enyéém....ééés igen végzős vok, 18 éves.... Shimi xP

    //<-----------háh!! xD//
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Pént. Júl. 10, 2009 9:54 pm

    Shimizu

    -Örvendek Avril..szép neved van.*mosolygott majd elindult a lánnyal az oldalán. Kicsit meglepődött mikor Avril olyan csodálkozó fejet vágva nézte a haját xD*- Jah igen. A hajam...hát szépen megnőtt az biztos xD De csak, mert ilyen hosszú nem vagyok rocker xD*nevetett*-Azért neked sem rövid!*tette hozzá mosolyogva*-Mellesleg mennyi idős vagy? Talán végzős? Cool *kérdezte kicsit perverz mosollyal, majd elnevette magát xD*- Nem lehetsz sokkal fiatalabb nálam...talán egy két évvel!*mondta miközben a kijárat felé tartottak*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Pént. Júl. 10, 2009 3:31 am

    -ooh télleg! Avril vagyok! ^^ *mosolygott, majd végignézett Shimizu-n* -Te meg Shimizu, ugye? hallottam ám x3.....Mien hosszú hajad van *csodálkozott pofii xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Pént. Júl. 10, 2009 3:23 am

    Shimizu
    *A lány szava hallattán megállt és visszafordult*- Szóval ellógsz xD Mintha magama látnám...sebahj. Nem vagyok az apád így nem mondom, hogy nyomás tanulni. Nem az én dolgom xD De ha megmutatnád azért nagyon hálás lennék!*mondta majd küldött egy mosolyt a lány felé*-Mi is a neved? Csak, hogy keljen ..."Hé Te" vagy ehhez hasonlókkal megörvendeztetnem téged xD*nevetett és várta Avril válaszát xD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Csüt. Júl. 09, 2009 10:18 pm

    Avril

    *először gondolkodott kicsit, aztán vállat vont* -Tök mind1 nem megyek órára, megmutatom hol van a kijárat! *vigyorgott*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 09, 2009 9:56 pm

    Alice Swan

    *Igaz az osztályban lévő tanulókat nem igazán hallotta meg, de amint Akira megszólította rögtön felkapta a fejét. Hisz annak a muzsikáló hangnak nem igazán van párja xD*- De eszem! Csak elgondolkodtam xD És neeem...nem adom neked xD Ez volt az utolsó a büfében de a csokimból kaphatsz! Olyat vettem amilyet Te is szeretz..hát nem én vagyok az odaadás és a figyelmesség mintképe xD?* kérdezte csillogó szemekkel és mikor épp beleharapott volna a rizsgombócba a tanár bejött és közölte, hogy kaját piát elrakni és, hogy jelentést kér xD*-Jajj ne már! De én rettenetesen éhes vagyok!*mondta halkan majd a tanár kérésére kinyitották a könyvet a következő leckénél. A mai óra anyaga Görög istenek voltak xD ((a poén kedvéért xD)) Szó volt Aphrodite-ről, Zeusztól de még adoniszról is xD*-Te Akira..*súgta oda Alice a fiúnak*-Ez az Adonisz tényleg jó pasi lehetett xD*kuncogott halkan*-Megnéztem volna ót tógában ahogy egy sziklán feszít xD*nevetett most már egy kicsit hangosabban amire a tanár is figyelmes lett. Rá és szólt Alice-re. Alice elhallgatott pár percre, de azért még egy - két utolsó mondatot megengedett magának xD*-Szerinted Akira? Vagy inkább Aphroditét mondanál?*mosolygott xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 09, 2009 9:46 pm

    Shimizu

    -Nincsen mit! Úgy tűnik ebben a suliban van pár tanár akik szeretnének együtt dolgozni a kellemes kinézetű diákjaikkal xD*hangsúllyozta ki a dolgozni szót xD*- De hát persze nem ítélünk a borító alapján.*nevetett*-Mellesleg...meg tudnád nekem mutatni a kijáratot?kérdezte Shimizu*-Az enyémet valószinű hallottad...de a lényeg, hogy a hosszú folyosók meg ajtók..szóval nem igazán tudok kiigazodni itt és teljesen eltévedtem. Mintha egy labirintusban lennék!*mondta majd az órájára nézett*- De úgy tűnik becsöngettek. Hát ez peh...akkor biztosan órád van xD*sóhajtott xD*- Van ilyen..akkor majd kérek útbaigazítást. Nagyon örültem!*mondta kedves hangon majd sarkon fordulva elindult xD
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Csüt. Júl. 09, 2009 9:29 pm

    Avril

    -É-én? *felpattan* tökéletesen!! *mondta, miközben leporolta magát* -És köszönöömm ^^

    Ajánlott tartalom


    Állami iskola - Page 16 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 10:30 pm