Funny-Destiny ~ role play game

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Funny-Destiny.Try.Hu szerepjáték helye. :D


+3
Ayame-sama
Nate/Avril
Haru-chan {csak moderátor
7 posters

    Állami iskola

    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 07, 2009 5:40 pm

    Sakurai Akira
    *Látta, hogy padtársa se igen kedveli a következő órát, eléggé egyértelmű volt. Elég ritka az olyan értelemmel rendelkező lény, aki rajong érte.* Na igen... Az egyetlen, aki örömmel fogadja a fizikatanárt az csak ő lehet. *Majd rámutatott egy fiúra, aki egy könyvet bújt. Zsíros haja volt, nagy, kerek szemüveg az orrán és egy hatalmas könyvet olvasott. Stréber. xD* Látom te is benne lennél a tervemben, habár azon még dolgozgatni kéne. *Majd ránézett a szinte teljesen üres lapra, majd vissza Alicere* Ha jól megy minden akkor pár év múlva készne leszek vele. *Majd ő is elnevette magát feltételezésén.*Észrevette, hogy a két lány nem nagyon csípi egymást, de jobbnak látta nem beleszólni. Lányokra vonatkozik. Míg Alice a mosdóba rohant (biztos valami fontos ügy x''D) addig Akira felállt helyéről és kinézett az ablakon. Kezét a párkányra tette, majd rá a fejét. Úgy nézett ki a szabadba. Látszólag tetszett neki.*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 5:34 pm

    *deee aztán mégse ment a tetőre xDD* -csá! És...Jól...vagyok... *a kezében a toll, majdnem széttört xD aztán láttahogy felállt, és egy megkönnyebbült sóhajjal előre nézett* ~huhh...semmi és senki nem veszélyezteti Akira-t xD~
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 07, 2009 5:28 pm

    Alice

    -Hát igen..tényleg megkellett volna köszönnie neked, hogy ilyen ultra figyelmesen nézted az ajtót xD*nevetett*- Fizika? Shocked Ne...nem bírom ki...képtelen vagyok úgy ott lenni fizikán, hogy el ne aludjak..*sóhajtott majd meghallotta azt, hogy "ellógni" szemei csillogni kezdtek és dráma rohama lett*- Igen! Ellógni! Tökéletes ötlet! Ezt fogjuk tenni...*mondta majd Avrilre pillantott aki szinte legyilkolta őt a tekintetével*- Szia..Avril...ehhe*mondta kicsit féltett mosollyal az arcán*- Hogy vagy?*intézte felé a kérdést*-" Miért néz úgy rám, mint egy mérges kígyóra akit nyomban kikell nyírni?"*kérdezte gondolataiban önmagától, majd Akirára pillantott és valahogy kezdte érezni, hogy miért néz rá Avril így. Megakarta kérdezni Akirát, hogy szerinte miért, de még sem tette.*-" Lehet beszélni akar vele, de nem jön ide, mert én itt vagyok?"*gondolkozott újból majd felállt*- Azt hiszem én most kimegyek mosdóba rendben? Mindjárt jövök..*mondta majd szinte kisuhant a teremből. Szemeiben egy pillant erejéig szomorúság tükröződött majd ugyan olyan hamar ez el is tűnt, hisz nem akarta, hogy bárki is észre vegye ezt, ezért arca a hirtelen szomorúságból mosolyra váltott*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 5:21 pm

    Avril
    -...hmm...
    *feláll és kimegy sétálni*
    ~ de reménytelen vagyok...Nem akarok fizika órát...~
    *közbe felsétált a tetőre*
    -Áááh igen a tető, jó haverom xD
    *lefexik és nézi a felhőket*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 07, 2009 5:14 pm

    Sakurai Akira
    *Szomorkás arccal ült vissza a helyére.* De legalább meghallottam, hogy ott van. Meg kéne köszönnie. *Mondta a tanárnak, hogy ő igenis sokat tett és ezért elismerés jár. A díj pedig a táblatörlés volt. Hálátlan dög a tanár. Ez van. xD Közben persze szökési terven agyalt, mert a következő óra fizika volt, ami még rémesebb, főleg, hogy Akira soha egy szót nem értett fizikából. Az neki túl magas volt. /írói megjegyzés: én is így vagyok vele, mégis szupr jegyeim voltak. ezt magyarázzátok meg. xD/ Miután végre kicsengettek és a tanár elhagyta a helyiséget, Akira nyújtózótt egy kicsit. Aztán Alice felé fordult* Nem tudtam, hogy te vagy ott, csak nagyon unatkoztam. Aztán egy kis zajra lettem figyelmes és jó ürügynek találtam. *Mesélte megszokott mosollyal az arcán.* De ez az óra tényleg nagyszerű volt, alig várom, hogy ellógjak a következőről. *Mesélte tervét, habár kidolgozva még nem volt. Az előtte levő lapon viszont már fel volt tűntetve a kreatív cím: "Fizika óráról való szökési terv" xD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 5:08 pm

    *nézi őket szúrós szemekkel xD*
    ~grr hogy mer beszélni vele?! xDD~
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 07, 2009 5:03 pm

    Alice

    - Avril..én félek xD Nem hoztam be az esszét és*de nem tudta végig mondani, mert az ajtó hirtelen kinyítlt előtte. Először csak bámulta Akirát, mert a fiú mosolya rabul ejtette. Pár másodpercig csak nézte, de a tanár megköszörülte a törkát*- Tudom, tanár úr..tudom...elkéstem, de csak azért, mert egy idős hölgyet kellett átsegítenem az úton és...szóval tudja, hogy mennyire kell vigyázni nehogy felmenjen a pulzusuk! Nah meg persze* De nem tudta folytatni ezt az igen hihető mesét, mert a tanár közbeszőlt*-Aha..és egy idős hölgy átsegítése beletelt 30 percbe...Tényleg nagyon idős lehetett...Na üljenek le..mind a ketten. És Sakurai úr...remélem tudja, hogy ezt a kiszökési kísérletét is kilőtte. Legközelebb mással rukkoljon elő* mondta a tanár kicsit idegesen, majd még lebeszélte az a maradék 15 percet, ami feletébb izgalmas volt. A csengetés után Alice felsóhajtott*- Honnan tudtad, hogy ott vagyok?*fordult Akira felé és szinte elveszett abban a gyönyörű szép kék szemeiben.*- Tudod..örülök, hogy itt vagy...legalább nem egyedül szenvedtem végig ezt az izgis kémia órát...*mosolyodott el. Bár mindig örült ha Akira itt van, de csak most adott neki hangot...mert most volt miért xD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 4:58 pm

    Avril
    *Egyből felismerte Akira hangját és felkapta a fejét, teljesen megdermett xD*
    ~omg omg omg omg itt van pár méterre tőlem!!! xD~
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 07, 2009 4:45 pm

    Sakurai Akira
    *Bent ül az osztályban és már megint unja a tanár beszédét, ami az ő füléhez csak "Bla-Bla-Bla"-ként érkezik meg. Habár próbálta unottságát leplezni ez nem nagyon ment neki. Szökési terven gondolkodott, de a wc és a betegség álcázása már eléggé kopott. Annak nem dől be a tanár, ő is tudta. Az ablaknál ült, s figyelte az ajtót. Egyszer csak mintha egy kis zajt hallott volna.* Tanár úr, azt hiszem valaki be akar jönni. Vagy szellemek járkálnak erre. *.* *Felcsillant a szeme a második feltételezésére, s tovább mondta.* Megyek megnézem. *S mint egy menekülési alkalom elsétált az ajtóig és kinyitotta. Előtte nemcsak osztálytársője, hanem egyben padtársa is állt. A keze mintha egy kilicset fogna, de azt már Akira elhúzta onna, kinyitván az ajtót.* Szia, Alice. *Mosolygott aranyosan és ellenálhatatlanul. x3*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 4:42 pm

    Avril




    *sóhajt eggyet*
    -Nem akarok órára menni....Olyan unalmas...főleg hogy semmit sem értek
    *Sétálgat el Alice mögött xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 18 Empty A suliban

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 07, 2009 4:35 pm

    Alice

    *Épp rohan a folyosón az első órájára. A csengő hangja
    már jó 5 percre bezengdte a teret, így nem volt kérdéses, hogy
    eléggé késésben van. Tudta, hogy a tanár le fogja
    szídni, de nem találta az esszéjét és így be sem mert menni.
    Megérkezett a szekrényéhez, hangos recsegés kíséretében kinyitotta, de
    ott sem találta*- Hol a csudában hagyhattam el..pedig idetettem..
    emlékszem rá...*mondta kétségbeesetten majd odasétált
    a terem ajtaja elé, de nem mert bemenni xD Csak állt és nézett*- Le
    fog lőni..tudom...*és már a kilincsne volt a keze, de nem nyomta le xD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Jún. 30, 2009 3:31 am

    *sétálgat a folyosón, keresi Akira-t,dúdolgat és néha-néha megbotlik, de még egyszer sem esett el xD*
    Haru-chan {csak moderátor
    Haru-chan {csak moderátor
    Admin


    Hozzászólások száma : 9
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 16.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : a hülye dolgozó szoba... xD

    Állami iskola - Page 18 Empty Állami iskola

    Témanyitás  Haru-chan {csak moderátor Szer. Jún. 17, 2009 4:30 pm

    ...

    Ajánlott tartalom


    Állami iskola - Page 18 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 8:03 pm