Funny-Destiny ~ role play game

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Funny-Destiny.Try.Hu szerepjáték helye. :D


+3
Ayame-sama
Nate/Avril
Haru-chan {csak moderátor
7 posters

    Állami iskola

    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Csüt. Júl. 09, 2009 7:57 pm

    Sakurai Akira
    A töri jó is. *Ismét elmosolyodott, majd hallotta, amint Alice éhségéről számol be.* Menj csak nyugodtan, akkor az osztályban találkozunk. *Mondta kedvesen. Miután a lány elhagyta a helyiséget kikászálódott az ágyból, s megigazította azt. Kinézett az ablakon, ismét a virágzó fákra. Aztán becsukta azt, mindent úgy hagyott ahogy volt, mielőtt bejött volna. Nem akart kellemetlenséget okozni senkinek. Közben megérkezett az ápolónő is, s rákérdezett jobban van-e.* Igen, már sokkal jobban érzem magam. *Válaszolta mosolyogva, majd miután gondviselőjét biztosította arról, hogy ha egy kicsit is rosszul érzi magát visszajön, elhagyta a gyengélkedőt. Lassan indult az osztály felé. Nem volt nagyon közel, de annyira messze sem. Arra gondolt, most késhet, hiszen a gyengélkedőben volt. De inkább nem tette. Még csengetés előtt beért a terembe. Alice már ott volt, a közös padjuknál ült a helyén.* Meg is jöttem. *Ment oda padtársához, majd leült a helyére.* Nem eszel? *Kérdezte egy kicsit meglepődve, hogy az étel még érintetlen.* Ha nem kell ideadhatod nekem. *.* Nem fogom megbánni. xD *Mondta nevetve, hogy enyhítse a feszült hangulatot.*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 09, 2009 7:41 pm

    Alice

    *Kicsit meglepte Akira első reakciója, de aztán elmosolyodott és boldog arcal nézte a fiút*- Rendben! Akkor majd rajz után!* mosolygott majd felállt és nyújtózott egyet*- A következő óránk töri ha jól emlékszem. Azt még te is és én is szeretem!*mondta majd elindult az ajtó felé*- Farkas éhes vagyok, de még van 5 percünk úgy hogy leugrom a büfébe valami kajáért. Törin találkozunk!*szólt Alice, majd intett egyet és kisuhant a gyengélkedőről. Útja egyenesen a büféhez ment. Kért egy rizsgombócot és egy tábla csokit. Miután megkapta a vásárfiát xD visszament a terembe és még volt másfél perc xD. Leült a helyére, de észrevette, hogy Akira még nincs itt.*-"Nem értem...olyan ramatyul festett mikor kiment, hogy megijedtem, hogy valami komoly baja van. Azt hittem felzaklattam valamivel és előidéztem egy rossz emlékét. De azt mondta nem. Akkor miért? Lehet tényleg beteg de nem vettem észre? Vagy tényleg mondtam valami olyasmit amit nem kellett volna, de mivel ő egy lovag nem mondta, hogy megbántottam?"*filózott Alice magában. Csak erre tudott gondolni. Olyan mélyen el volt gondolkodva, hogy a körülötte lévőket nem is nagyon hallotta. Csak nézte a padot és agyalt.*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Csüt. Júl. 09, 2009 7:28 pm

    Shinsen Hisae
    *A folyosón sétálgatott a szünet utolsó pár percét kihasználva. Lassan lépegetett és közben kék szempárával ide-oda pillantott. Közben többen is elmentek mellette, de senki sem szólt hozzá. Egyesek megbámulták, mások levegőként tekintettek rá. Ő viszont ügyet sem vetett rájuk. Nem törődött az ilyen emberekkel. Felsóhajtott.* "Egy hosszú kihagyás után ismét alkalmam van visszajönni az iskolába és nem történik semmi. Egyszerűen semmi. Olyan unalmas volt az egész." *Kezdett felhagyni a sétálással. Egyedül nem nagyon van mit csinálnia. Ezért lassan az osztálya felé vette az irányt. Látszólag a többi diák is így tett.* "Még dolgozni se tudok. A következő szerepet csak egy hét műlva kezdem el..." *Majd ismét felsóhajtott*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Csüt. Júl. 09, 2009 6:23 pm

    Sakurai Akira
    *Ismét mosolygott, jelet adván, hogy igen: jobban van. Aztán felült, s mélyen beszippantotta a friss levegőt, ami bejött az ablakon.* Végre péntek. Már 4 napja ezt várom. *Nevetett. Aztán egy kicsit elgondolkodott.* Jó ötlet, de nekem most van ihletem a rajzhoz. Úgyhogy ezt az órát nem szeretném kihagyni. *Mondta végül döntését. Szeretett rajzolni és értett is hozzá, de számára ez csak hobbi volt. Nem akart karritert mindebből. Ő úgy vélte, hogy, ha munkaként tekintene rá, akkor lassan megutálná. Amúgy se szeretett olyasmit rajzolni, amit megmondtak neki. Az az igazi, amit ő szeretne.* De aztán elmehetünk. Én is kinéztem magamnak a D.Gray-man legújabb kötetét. *Kacsintott egy mosollyal az arcán. Még volt pár perc csengetésig.*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 09, 2009 6:11 pm

    Alice

    *Nagyon örült a fiú szavainak és főként a mosolyának. Gyorsan megigazította a haját, bár nem tudja miért. Talán egy kicsit zavarban volt, attól amit az előbb mondott.*-Hát...örülök, hogy már jobban vagy!*mosolygott majd felállt és kinyitotta az ablakot, hogy jöjjön be egy kis levegő, és, hogy valamennyire most kikerülja a további érzelgős részeket.*- Kell egy kis levegő!*mondta boldogan, de a hangjában még mindig ott rejtőzött az a parányi zavartság.*- Ugye tudod, hogy ma péntek van?*kérdezte sejtelmes hangon*- És az utolsó óránk rajz, amin általában az osztály fele sincs ott..arra gondoltam, hogy eljöhetnénk majd az utolsó óráról! Mármint ha tényleg jól vagy!*tette hozzá, de azért bízott abban, hogy az Adonisz Akira tényleg jobban van és, hogy igent mond.*- Éss...bekell ugranom egy könyves boldba megvenni a Bizenghast 5. kötetét! Elkisérsz?*kérdezte nagy jókedvel*- Ugye igen? *.* * nézett a fiúra hatalmas nagy csillogó szemekkel xD Próbálta hatésossá tenni a szituációt xD*-Nem szeretnék egyedül menni, mert egyedül....szóval az nem olyan izgalmas.. xD*érvelt és úgy gondolta talány egyenlőre ennyi elég is lesz xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 09, 2009 5:53 pm

    Shimizu
    - Remek! Az első munka visszahoz a suliba. Jobb már nem is lehetne.*sóhajtotta, hisz nem igazán volt szimpatikus neki ez a dolog. Bevánszorgott a suliba, és ment a folyosón a tanárit kutatva. Miközben sétálgatot elővett egy cetlit amin a megrendelő neve szerepelt. A megrendelő személy szerint a fizika tanár volt, akit Tanakának hívtak xD ((nah én meg a költeményim xD)) A cetlén egy fotó is szerepelt, hogy könnyebben felismerje Tanakát. Nézelődött és egyszer csak meglátta, amint épp ráncigálja az egyik diákot.*- Elnézést a zavarásért Tanaka-san...* mondta sejtelmesen, majd levette Tanaka kezét a lányról*- Shimizu Hatakori vagyok és ma délután 3kor mutatok meg önnek pár házat..gondoltam szólok, hisz egy tanár elfoglalt...amint látom ez valóban így van...*mondta könnyelműen tanárnak. Tanaka csak bólogatva nézte maj egy köszönöm után gyorsan elsilisszolt.*- Minden rendben?*kérdezte egy kedves mosollyal az arcán Avriltől*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Csüt. Júl. 09, 2009 4:54 pm

    Avril


    *hopp aztán egyszercsak vmi, vagy valaki megfogta a kezét és elkezdte húzni xD Egyből kipattant a szeme* -O.O hééé tanárúr mit csinál?! Naaaa! el akar húzni a fizika szertárba, maga pedofil!! *Csak üvöltözött, miközben a folyosón mentek el, mindenki megbámulta őket. A tanár meg sem szólalt.* -Engedjen már eeel tiszta kosz lesz a ruhám! áááá pedofil segítsééééég!! xD
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Csüt. Júl. 09, 2009 4:08 pm

    Sakurai Akira
    *Ahogy megérkezett a kívánt személy, elmosolyodott. Jó volt újra látnia őt, s mostmár teljes nyugalom uralkodott fölötte. Nem volt sem izgatott, sem vörös. Boldog volt, habár még pontosan ő sem tudta miért. Először zavarta, hogy a lány nem néz rá, de amikor felemelte a fejét ismét elmosolyodott. Csak őt nézte semmit mást. Látóhatárába nem került a gyengélkedő szobálya sem a benne levő dolgok, csak egy személy.* Ugyan, egáltalán nem így van. Nem te vagy a hibás. *Mondtan lágy hangon, s letörölt egy könnycseppet az arcáról.* Ezek nekem is mind fontos emlékek. Ha akarnám se tudnám elfelejteni őket. *Nevetett halkan, mert tudta a harcot eme emlékekkel úgyse tudná megnyerni.*
    mert fontos vagy nekem...
    *Először meglepődött egy kicsit, ez tekintetén is észrevehető volt. De aztán újra elmosolyodott* Te is fontos vagy nekem, Alice.
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 09, 2009 3:55 am

    Alice

    *Már épp elakart menni az ajtóból, mert úgy gondolta nem zaklatja tovább Akirát. Aztán egyszer csak egy lágy hang hallatszódott ki a szobából. Nem volt hangos, sőt nagyon is halk volt, de Alice-nek olyan volt, mintha egy lágy dallam szólítaná őt. Egy dallam amit mindig is szeret hallani, de most olyan édes szavakat dúdolt, hogy ha akart volna sem tudott volna ellenállni. Halkan benyitott és kicsit lehajtott fejjel bement a szobába. Odaült Akira mellé és pár másodperc elteltével belenézett azokba a gyönyörűséges égkék szemekbe.*-Akira, én nem akartalak felzaklatni! Ne haragudj, ha mondtam valamit amivel megbántottalak vagy valami rossz emléket idéztem fel benned! Nem akartam!*fakadt ki és egy kicsit könnyes lett a szeme. A parányi sós cseppek lecsordultak Alice arcán, amiket a lány rögtön le is törölt.*-" Micsoda gyönyörű tekintet...és ez az arc. Tényleg olyan, mint egy angyalé...tökéletes vonások, a hangja pedig olyan mint egy lágy zongoraszóló...."*gondolta és csak nézte a fiút. Képtelen volt más irányba nézni.*- Én csak azt szerettem volna, ha a közös emlékeink megmaradnak...és kicsit elragadtattam magam, mert...mert fontos vagy nekem...*mondta halkan, de mostmár nyugodt hangon. Tekintetét most levette a fiuról és kezeit nézte..*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Csüt. Júl. 09, 2009 3:39 am

    Sakurai Akira
    *A folyosón lassan ment le, nem volt rosszul, de ramatyul festett. Bárki betegséggel vádolhatta volna, amikor ilyen módon nézett ki. Amikor leért az ápolónő először nem tudott mit kezdeni vele, de aztán azt tanácsolta jobb lesz, ha pihen egy kicsit. Akira lefeküdt egy ágyra, majd lassan elaludt. Nem akart semmire sem gondolni, ezért inkább mély álomba merült. Közben a fizika óra is eltelt... Egy kis idő után kezdett felébredni és hallotta, amint valakik beszélgetnek. Az egyiket tudta, hogy az ápolónő kell legyen, de a második személyben is biztos volt. Halkan megszólalt, de az ágyból nem kelt fel, csak oldalra fordult.* Alice, te vagy vagy? *Kérdezte lágy hangon, persze tudta a választ. Abban is biztos volt, hogy nem kerülhetik el egymást, amíg ő megérti mit érez, mert az eléggé bizonytalan idő és valszeg hosszú is. xD* Ha nem zavar idejönnél? Szeretnélek látni. *Vallotta be, de most nem vörösödött el. Nyugodt volt.*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Júl. 09, 2009 3:19 am

    Alice

    *Miután elfordult sem megszólalni nem tudott, sem Akirára nézni. Látta, hogy a fiú sem néz rá, de azért megnyugtatta Akira válasza. Miután Akira még csengetés után sem kelt fel a padról, Alice kicsit megijedt. Mikor a tanár mondta, hogy menjen le a gyengélkedőre, legszívesebben felállt volna és habozás nélkül felajánlotta volna, hogy lekíséri a fiút. De most ismét egy hang sem jött ki a torkán. Csak nézte ahogy Akira, mint egy szárnya tört pillangó kisétál a teremből.*-"Akira..."*mondta gondolataiban a fiú nevét. Az óra nagyon lassan telt és Alice képtelen volt odafigyelni. Tördelte az újjait és firkált*-"Soha nem csinál ilyet...azt mondta ezt az ellógást már eljátszotta. És a tanár is észre vette volna ha csak színlel.."*gondolta kicsit idegesen és kétségbeesetten.*-"És ha valami komoly baja van? Biztosan rosszul van...és egyedül..."*gondolta és már vissza számolta a perceket. És mikor a csengő megszólalt rögtön felállt a helyéről minden cuccát otthagyva a padon. Rohant le a gyengélkedőre. Mikor megérkezett bekopogott és bement. Az ápolónő odakísérte az ajtóhoz, majd elment. Az ajzó mögött Akira volt.*-"Most mit tegyek? Rontsak rá, mint vmi vadállat? Már így is túl sok mindent össze hordtam neki..."*gondolta és csak ott állt az ajtó előtt*-Tisztára, mint fizika előtt..csak ez rosszabb..*mondta halkan, de nem ment be*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Csüt. Júl. 09, 2009 2:58 am

    Sakurai Akira
    *Ő nem figyelt a közben köréjük gyűlt tömegre. Számára is rettenetesen meglepő volt, amit tett. Talán nem is ő akarta, hanem ösztön volt. Ezt már nem tudta. Arra viszont nem gondolt, hogy talán a szíve gyorsabban tud cselekedni, mint az agya. Először nem is mert Alice-re nézni. Aztán zavarában már nem tudott mit tenni. Halkan keült a helyére, kezét a padra tette, majd fejét is ráhajtotta. Így senki sem láthatta arcát, ami még egy kicsit vörös volt, de inkább tudatlanságról és zavarról árulkodott. Aztán Alice hozzá fordult és kívánságát közölte vele.* Nem fogom elfelejteni, ígérem. *Mondta egy tőle nem megszokott hangnemben, de tudni lehetett, hogy igazat mond. Válaszolt, de a fejét nem emelte fel az asztalról. Közben a tanár is bejött. Mindenki lehangoltan ült le a helyére és vártak a legrosszabra. Kivéve két embert, akik még mindig az előbb történteken gondolkodtak.* Sakurai-san, jó van? *Kérdezte a tanár miután észrevette, hogy a diák furán viselkedik. Habár nem voltak puszi pajtás kapcsolatban, ismerte tanulóit és tudta, Akira nem viselkedne így ok nélkül. Ez pedig egy különleges alkalom volt.* Le kéne menned a gyengélkedőbe, ha nem érzed jól magad. *Szólalt meg ismét. Akira bólintott, majd felállt és kisétált az osztályból.*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 10:03 pm

    Avril
    -aaannyira utálom Alice-t....már mióta egymás mellett ülnek és...Grrrr >.< Ő a legngyobb ellenségem! De... mért is álmodozok én...Olyan idióta vagyok, hogy már sook sok éve nem merem elmondani az igazságot annak, akit szeretek.... *sóhajt eggyet és becsukja a szemét* -lehet egész életemben társ nélkül maradok.....
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 07, 2009 9:15 pm

    Alice Swan

    *Hallgatta Akira kedves szavait. A fiú minden egyes mondata olyan volt, mint egy lágy fuvoladallam. Csak hallgatta és nézte Akira ellenállhatatlan mosolyát. ((ezt még elképzelni is jó xD))Mikor a DN-re került a sor felnevetett majd hozzáfűzött egy mondatot*- De azért én még mindig váltig állítom, hogy L volt a legjobb!*nevetett és tovább figyelte Akirát. Mikor a fiú azt mondta, hogy "Jó volt újra látni a mosolyod, mert olyankor mindig nagyon aranyos vagy" nagyon elpirult. Hirtelen nem akart hinni a fülének. És mikor készült volna mondani valamit egy csapat fiú és lány özönlött hozzájuk és elkezdtek faggatózni. Csak kérdéseket lehetett hallani, hgy "Komolyan? , Ez történt?, És még mi volt?," és ehhez hasonlók. Alice nem nagyon tudott mit mondani, csak azt,hogy ez már régen volt. Ha bár régen volt ezek az emlékek még is olyan közel állnak, és kicsit érzékenyen érintik. Nem azért, mert rossz rá visszagondolni ha nem, mert félt attól, hogy egy idő után ezt Akira elfelejte. Mikor végre sikerült lecsillapítani a kérdezősködős csapatot az egész osztályban a lányok sokasága suttogni kezdett. A tekintetek sokasága Akirát vizslatták. Vajon mit gondolhatnak? xD *

    - Azt hiszem ezek elefántot csináltak a bolhából...*mosolygott zavarban, mert még mindig csak az az aranyos szó vízhangzott a fejében*- Nehét elképzelni mit suttoghatnak..*mondta irónikusan*- Te sem tudod ugye?*sóhajtott majd a telefonján lévő órát nézte meg*- Még 5 perc...és a halál árnyéka utol ér minket T_T *mondta letörve majd pár percig hallgatott, majd Akira felé fordult*- Figyelj Akira...ígérd meg nekem, hogy soha nem felejted el ezeket az emlékeket rendben?*kérdezte mosolyogva egy kis szomorúsággal a hangjában*- Azt szeretném ha ezt Te is megőriznéd és nem felejtenél el...*mondta kicsit halkan majd elpirulva elfordult*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 7:34 pm

    -Wáááá *hisztizik egy sort a lány wc-ben és most megy fel a tetőre, lefexik és a felhőket nézi*-...áá mind1ik felhő úgy néz ki mint Akira wáá >.< *elhessegeti a felhőket xD*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 07, 2009 7:27 pm

    Sakurai Akira
    *Rátört a nosztalgia és csak hallgatta, amint Alice mesélte a régi szép idők történetét. Ő is visszaemlékezett rájuk, s mosolyogva figyelte a lányt. Közben ő is beleszólt a beszélgetésbe.* Na igen. A visítozás először eléggé zavart, otthon szinte már hálálkodtam a csendnek. De egy idő után megszokja az ember. xD Először, bevallom, féltem, hogy nem fognak itt befogadni, de örültem amikor láttam milyen sok barátra tettem szert. *Meleg mosoly jelent meg az arcán, ami még csodálatosabb volt, mint bármely más.* De te a kezdettől fogva érdekeltél (höhö... érdekes xD) engem és barátkozni akartam. *Mesélt tovább, mosolyogva* Meghát, elvégre padtársak is voltunk. Örültem, amikor végre hallhattam a hangodat. Hehe. Emlékszem amikor azon veszekedtünk, hogy melyik karakter a jobb a Death Note-ból. Te folyton L-t hajtogattad én pedig Mello-t és Matt-et pártoltam. Most, hogy visszagondolok rá, eléggé gyerekesek voltunk. *Nevetett* Én is emlékszem a hajcsattra. Nagyon letört voltál azon a héten. Szerettelek volna felvidítani, ezért vettem egy újat. Nem tudtam pontosan, hogy milyen kéne úgyhogy az árus véleményére hivatkoztam. Azt mondta majd tetszeni fog. Örültem mikor láttam milyen boldog vagy vele. Jó volt újra látni a mosolyod, mert olyankor mindig nagyon aranyos vagy. *Először elmondhatatlanul gyönyörű mosoly jelent meg az arcán és csak úgy nézte Alice-t, de aztán észbe kapott, hogy mit is mondott. Elvörösödött, életében először, majd zavarában alfordult. Az egész osztály figyelte a történteket. xD*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 6:55 pm

    *Már a sírás szélén van, de nem sír Bleee!! xD* -Grr utálom magam xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 07, 2009 6:44 pm

    Alice

    *Ő is gondolkodott a szökésen, de valahogy neki sem jutott eszébe semmi az ég világon. Aztán Akira felhozta a múltat. Elmosolyodott a régi emlékeken*- Igen, én is jól emlékszem arra a napra. Furcsa volt, mert akkor volt először padtársam az elmúlt két évben. A lányok már az első szünetben visítva fogadtak és kérdezősködtek felőled.*szinte elptte voltak a múltban történtek.*- Te pedig mindenkinek olyan szivélyesen válaszoltál, még akkor is ha már századszorra kérdezték meg ugyan azt.*nevetett*- Olyan voltál, mint egy csili-vili új játék. Bár most is olyan vagy, hisz a suli fele odavan érted...persze ezt a lányokra értem..*mesélt és csak úgy dőlt belőle a szó. Olyan jó érzés kerítette magába, mert ezek az emlékek csak jót tartalmaztak*-Én pedig meg sem mertem melletted szólalni. Csak ültem és néztem magam elé, aztán Te megszólítottál és onnantól kezdve barátok voltunk. Bár voltak olyan pillanatok mikor nem értettünk egyet, dehát melyik barátságban nincsnenek viták. Én mindig úgy felkaptam a vizet, Te pedig mindig nyugodt maradtál. Irigyeltelek is érte...*mondta majd kinézett az ablakon*- Tudod, még arra is emlékszem mikor eltört a kedvenc hajcsattom és egy hétig sírtam miatta. Te pedig vettél egy másikat...ami igaz egyáltalán nem hasonlított az előzőre, de örültem neki, mert tőled kaptam és azóta is megvan!*mosolygott, aztán észrevette magát*- Bocsi...kicsit elragadtattam magam a nagy nosztálgiázás közben...
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 6:30 pm

    Avril

    -....oké akkor mind1 *megfordul és elviharzik....ki a teremből xD*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 07, 2009 6:26 pm

    Sakurai Akira
    Ez a tető dolog nem is olyan rossz ötlet. *Gondolkodott egy kis ideig, de aztán eszébe jutott, hogy tavaly ezt már kipróbálta és a kémia tanár elkapta, pedig még el is bújt.* Talán... mégse. De azért köszi az ötletet. *Mosolygott ismét.* Persze. A fejem tele van... öö... dolgokkal. *Mondta aranyosan, mint egy kis butus. Razz* De végülis mióta vagyunk padtársak? *Kérdezte, végülis, ha már felhozták azt a témát miért is ne? Úgyse volt lassan már miről beszéljenek.* Még emlékszem, amikor ideköltöztünk. Akkor új voltam itt és melletted volt az egyetlen üres hely, igaz? *Mondta mosolyogva a nosztalgikus történetet. xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 07, 2009 6:11 pm

    Alice

    -Szia Avril!* köszönt ő is neki, és érezte, hogy egy kicsit szikrázik körülöttük a levegő.*-Hát igen -.- Nem csak, hogy kibírhatatlan, de egy túskó is..*mondta lehangolóan*- De sebaj...megoldjuk a problémát, mivel Akirnak már van terve a fejében...ugye kedves padtársam? *kérdezte jókedvel és mosolyogva nézte Akirát, és rettenetesen örült, hogy Akira mellett ül xD*-"Milyen fura..az egyetlen fiú akit minden egyes szünetben üldöznek a lányok xD Bér meg lehet érteni, hogy miért. Csak rá kell nézni és elolvadsz a helyszínen..*gondolta majd kezével megtámasztotta a fejét*- Tulajdonképpen nem is értem, hogy Shinozuka ((az a stréber gyerek xD)) hogy szeretheti a fizikét és az ehhez hasonló tantárgyakat. Szerintem az a gyerek egy másik bolygórol jött nem?*kérdezte nevetve*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 6:06 pm

    Avril

    -....tök könnyű, megfogod, felmész a tetőre és ottmaradsz, ott úgysem keresnek xD
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Kedd Júl. 07, 2009 6:03 pm

    Sakurai Akira
    *Kifelé nézett egy darabig, mert teljesen elbűvölte a táj. Az egyetlen dolog, amit az iskolában szeretett az az udvar volt. Főleg most, tavasszal, amikor a cseresznyefákat ellepte a gyönyörű, rózsaszín viráglepel. Közben egy csapat lány körégyűlt, s majdnem kilökték az ablakon, ezért máshova telepedett. xD Oda is követték. Aztán az egyik haverja segített neki megszabadulni a sok fölöslegtől. xD Ezek után visszatért eredeti helyére. Kis idő múlva Alice is megérkezett.* Ööö...írásban nem, de gondolatban talán. Csak még nem tudom pontosan. De biztos valahol a fejemben lakozik a megoldás. xD *Mondta elméletét, majd látta, hogy Avril is csatlakozott hozzájuk.* Szia Avril. *Mosolygott, majd őt is beiktatta tervébe.* Ezt szeretnénk, de látszólag lehetetlen a dolog. A tanár meg kibírhatatlna. -.-
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Júl. 07, 2009 5:53 pm

    *sóhajtott eggyet, felpattant a helyéről és odafutott Akiráékhoz* -El akartok szökni Fizikaóráról? *Akirára nem is nézett, mert akkor eszélni se tudott volna xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Júl. 07, 2009 5:50 pm

    Alice

    * A mosdóban még wc-re sem kellett elmennie. Csak úgy kiment, hogy szabad teret adjon Avrilnek. Míg azon gondolkodott, hogy hogyan is surranjanak el fizikáról, milyen ürüggyel addig megigazította a haját megnézte, hogy a ruhája rendben van e. Mivel úgy vélte minden a legnagyobb rendben elindult visszafelé és hirtelen valami belecsapott a "szökési terv" gondolataiba. Méghozzá egy különálló dolog xD Akira xD*-"Egy fenét...jól gondoltam én, hogy Avrilnek is tetszik xD Micsoda peh...*sóhajtott, miközben ment a folyosón vissza a terembe*-" Majd csak lesz valahogy...azért reméljük Akira is közvetét majd valamit valamelyikünk felé xD"*gondolta majd visszaért a terembe. Szemei rögtön Akirára tévedtek. Szinte megigézte a fiú, ahogy ott állt az ablakban és nézte a tájat. Olyan volt, mint egy tökéletes arcú angyal. Odasétált hozzá, majd odaállt mellé*- Itt is vagyok...remélem haladtál valamit a tervel xD Csak, mert kizárólag a te fantáziádra hagyatkozom XD Najó nem...azért gondolkodtam én is a dolgon, de nem sok jó jutott az eszembe.. xD

    Ajánlott tartalom


    Állami iskola - Page 17 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 4:44 pm