Funny-Destiny ~ role play game

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Funny-Destiny.Try.Hu szerepjáték helye. :D


+3
Ayame-sama
Nate/Avril
Haru-chan {csak moderátor
7 posters

    Állami iskola

    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Hétf. Dec. 07, 2009 12:02 am

    Shimizu

    -Egyezzünk ki abban, hogy egálban furik vagyunk rendben?*mondta és újra bevetette szívdöglesztő mosolyát XD*-Szökésre semmi szükség...nem vagyok egy perverz állat xD Csak szórakozni viszlek egy remek helyre!*kacsintott és rálépett a gázpedálra*-Köszi, hogy írsz nekik. Így már én is nyugodtabb szívvel tudlak ide-oda vinni xD *mondta majd elővette telefonját, és halk mormogással beszélt valakivel*-Shim vagyuk...fent tartottad még azt a helyet?*kérdezte*-Értem, rendben!*mosolygott majd letette*-Nem sokára odaérünk!*mondta*
    [/font]
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Vas. Dec. 06, 2009 6:19 pm

    Avril

    -...Fura? Te vagy a fura *nyújtotta nyelvét* Tudom hogy nem lesz elég... itt vagyok még én,és a hihetetlen erőm Razz xD *kuncogott* Jó hely? hűha, kezdek félni....Autópálya? ajjaj hogy fogok én megszökni basszus.... xD Márcsak a rendőrök kellenének.... persze hogy megvédelek, akár az életem árán is! Razz *majd elővette a telóját* jójó dobok nekik egy üzit *és küldött egy sms-t, hogy "buli van, majd jövök" xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Pént. Dec. 04, 2009 6:55 pm

    Shimizu

    *Meglepődött Avril kijelentésén, először kicsit elkerekedett szemmel nézett, de aztán halványan elmosolyodott*-Te tényleg nagyon furcsa egy lány vagy...és ne hidd, hogy egy paprika izé elég lesz ellenem..*vágott komoly arcot majd elnevette magát*-Csak viccelek! Vannak hülye poénjaim amin csak én mosolygok xD*mondta majd újra indította az autót*-Van pár jó hely amit ismerek...szóval go oda xD *mondta és belehúzott, majd pár perc múlva felértek az autópályára*-De ha a szüleid rendőrt küldenek utánad akkor védj meg, okés?*mondta és pár csepp jelent meg a fejénél*-Vagy inkább hívd fel őket, hogy későn érsz haza...vagy valami xD
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Dec. 01, 2009 10:28 pm

    Avril

    Shiiiiim engem nem érdekelnek a szüleim, ők úgyse figyelnek ráma nynira, szal menjünk még el valahovaaaa! *kérte*Nekem 8 hova, mert nem úgy ismertelek meg, hogy olyan lennél... ha meg igen akkor megverlek, ennyi *mondta, közben vigyorgott* Nameg... mindig van nálam ilyen izzé paprikaspray vagy mi.. xD *kuncogott*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Dec. 01, 2009 3:01 am

    Shimizu

    -A hajam az tabu szivi xD *mondta, mert a haja húzogatására érzékeny volt XD*-Hát figyelj sajnos ilyen közel laksz...és nem hiszem, hogy édesanyád nagyon örülnek annak ha, egy idegen elvinne Téged valahová nem gondolod?*mondta és nézte Avrilt.*-Pedig szívesen lófráltam volna még veled...
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Vas. Nov. 29, 2009 11:43 pm

    Avril

    -Mit mondtál?! Meghúzom a hajad, ha még 1x azt mondod, hogy rosszul vezetnek a nők! *kapta fel a vizet* -Hurrá együtt halunk meg...márcsak az kéne... Én még nem akarok meghalni..xD Mi? ilyen gyorsan ittvagyunk? .... ooooh =( muszáj hazamennem? xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Vas. Nov. 29, 2009 8:33 pm

    Shimizu

    -Hát a nők általánosságban nem vezetnek valami jól Razz ..*nyújtotta ki a nyelvét, mint egy gyerek majd elvigyorodott*- És mondtam, hogy nyugi xD ne játszd itt a vészmadarat semmi probléma nem lesz XD De ha lenne is örülhetsz, mert együtt halunk meg xD *mosolygott és belül nagyon jókat nevetett Avril "félelmein".*-Különben is..*mondta és hirtelen bekanyarodott egy kis utcába*-Már itt is vagyunk!*mondta, majd megállt a 6os szám alatt*-A mozit akkor majd nyélbe ütjük, de most hazaérkeztél...*mondta, majd sóhajtott és gondolataiban hozzátette utolsó mondatához, hogy sajnos*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Csüt. Nov. 26, 2009 3:56 am

    Avril

    -Jah.... akkor jólvan, megnyugodtam...nekem is megkéne tanulnom vezeti, úgyérzem... de csóró vagyok xD *a kérdések után átváltott könnyes boci szemekre* De miééért? ..Jó..De nem fogom elfelejteni, megigérted!!! Moziba? ááh persze hogy megyek, nagyn rég nem voltam moziban! nem volt kivel menni ^^" *újra kinézett az ablakon, és elkerekedtek a szemei* ilyen gyorsan megyünk?! Shim.....te idióta... én már félek.. és mi lesz ha egy autó csak úgy elénk vág es bumm? xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Nov. 26, 2009 1:43 am

    Shimizu

    *Jót nevet azon ahogy Avril aggodalmaskodik xD*-Csak semmi pánik xD Igen gyorsan vezetek és igen van jogsim és nem...nem kapnak el a zsaruk..erre felé ritkán járnak, és nem valami sűrűn igazoltatnak.*mosolygott és próbálta megnyugtatni a lányt*-Szóval 6os szám. Értem..tényleg közel laksz..röpke 20 perc és már otthon is vagy..*mondta, majd meglepődött a következő kérdésen*-És moziba ne vigyelek? XD Esetleg kávét? XD*tette fel a költői kérdéseket*-Természetesen nem vinnélek el minden nap...legfeljebb pár alkalommal mikor 8ra kell mennem dolgozni.*mosolygott*-De amúgy mozizni szívesen elviszlek ha van kedved..*mosolygott és Avril arcára pillantott, majd vissza az útra*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Csüt. Nov. 26, 2009 12:28 am

    Avril

    *gyorsan beköti magát* Miért, gyorsan vezetsz? Ugye nem fognak elkapni a zsaruk? Ugye van jogsid? O_O *aggodalmaskodott* -6-os száám ^^ *néz ki az ablakon* - Te nem akarsz engem minden nap így suliba vinni? xD oyan menő lehetnék egy kis időre Állami iskola Icon_razz xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Hétf. Nov. 23, 2009 11:42 pm

    Shimizu

    -Szép ugye? *.* *nézi a kocsit nagy szemekkel, mint aki még soha nem látta majd bekötötte magát.*-Nem, mintha saját költségen vettem volna, de szép!*mosolygott*-Mellesleg kösd be magad, mert nem venném a lelkemre ha valami történne.*mondta kedvesen, majd beindította a kocsit és finoman gyorsított.*-Hányas szám alatt laksz Avril?*kérdezte*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Szomb. Nov. 14, 2009 8:40 pm

    Avril

    -Tök jóban vagyunk, csak nem vagyunk sokat együtt....De szereteeem! ^^
    *meglepődött a kijelentésen* 4 utcára? ... ajjaj xD *mikor meglátta a kocsit, tátva maradt a szája*
    ... a...a....a rohadt életbe *.* xD *aztán beült* Menjünk menjünk menjüünk!!
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szer. Nov. 11, 2009 3:21 am

    [color=orange]Shimizu[/color]

    *Meglepődött, hogy Avril ilyen hirtelen ki is végezte a desszertet.*-Ez gyors volt xD*mondta majd odament a pulthoz és fizetett, majd visszament Avrilhez.*-De akkor ezek szerit jóban vagytok nem? Tehát nem az a "Menj any*dba" típus xD*nevetett, majd meghallotta a címet.*-Hol? És az hol van?*nézet értetlenül majd elgondolkodott.*-Tudom melyik..csak 4 utcára laksz tőlem xD*állapította meg*-Hát akkor menjünk!*mondta majd elindult a lánnyal az autójához ami a parktól csak pár méterre volt. Megálltak egy lehajtott tetejű elegáns ezüst színű sportkocsinál.*-Íme az én drágaságom xD*mondta majd kinyitotta az ajtót Avrilnek.*-Csüccs..*mondta majd ő is beszállt.*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Szer. Nov. 11, 2009 1:40 am

    Avril

    -áhh ezazz! *feláll* akkor fizess és emhetünk is, kész vagyok! *gonosz vigyor* nem az hogy nem kedvelem, mert jófej meg jó tesó meg minden csak naon elfoglalt... najó meghát kicsit el vok nyomva de az most nenm lényeg xD *mond egy címet xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Nov. 05, 2009 11:52 pm

    Shimizu

    -Persze, hogy Hazakísérlek..*mosolygott*-Ha a nem hívsz Shimicicának...irritál a név!*mondta, majd Avrilt nézte*-Úgy látszik ezek szerint nem annyira bírod a bátyádat...megértem...hisz ki az aki jóban lenne azzal a ténnyel, hogy a bátyám szupersztár, pedig nekem is elég jó hangom van és még sem vagyok hasonló helyzetben...de hidd el. A hírnév sokszor nem annyira előnyös, mint azt sokan elképzelik..*mosolygott.*-De merre is laksz?
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Nov. 03, 2009 1:30 am

    Avril

    -Megtiszteltetés, megtiszteltetés... a f@szt megtiszteltetés... xD Jóó semmi bajom Nate-el, jófej, jó megverni, de... xD Hogy miért akarom?..izzé.. nemtom, mert még nem fejeztem be! *vigyorgott xD* - Tetetetete Shimcica! xD majd hazakísérsz, ugye? *mondta boci szemekkel xD*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Vas. Nov. 01, 2009 12:57 am

    Shimizu

    -Hát ennyi erővel nem mintha lenne itt nő...a pincérnőn kívül persze..*mondta ezeket a szavakat kicsit gonoszan, majd elnevette magát. Épp nekiállt kanalazni tovább a banánhajót mikor meghallotta a Nate Thunder nevet.*-Nate? Nate Thunder?*nézett nagy szemekkel*-Az a srác tényleg nem semmi...és in egy asztalnál ülök a húgával. Micsoda megtiszteltetés!*mosolygott*-De miért itt akarod megnézni a naplementét? A tengerparton sokkal szebb, hidd el..de ahogy gondolod..*mondta sejtelmesen*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Vas. Nov. 01, 2009 12:38 am

    Avril

    -Jó.. TALÁN nem gondolom komolyan...xD És.. kimondta hogyte férfi vagy? *értetlen arc* ~oooltáás vooolt xD~ *gondolta magában* Hát, mivel Nate Thunder a bátyám, persze hogy jó hangom van Razz. Hát olyan fél órája lehetünk itt...ááhh maradjunk itt és nézzük a naplementét! *.* *csillogott a szeme, aztán elkezdte enni a sütiket*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szomb. Okt. 31, 2009 11:00 pm

    Shimizu

    -Ugye Te sem gondolod komolyan, hogy cicának fogsz hívni?*mondja és macskafüleket képzel oda magának.*-Az elég....férfiatlan xD Igen ez a megfelelő szó!*mondja majd belekortyol egyet a coffein bombájába*-Szóval énekelsz...egyszer szívesen meghallgatnálak. Biztosan jó hangod van!*mosolygott Shim, majd ő is elkezdte enni az édességét.*-Mennyi ideje vagyunk itt?*kérdezte*-A Nap kezd lemenni...*nézett ki az ablakon*-Ha messze laksz majd hazaviszlek, de fiatal még a nap Very Happy
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Szomb. Okt. 31, 2009 5:39 pm

    Avril

    a Shim meg a Shimizu olyan komoly... a cicus is jóóó *gondolkodott el xD* Hát izzé fogjuk rá, c sak úgy néha összejövünk és elzenélgetünk, és énekelek ^^' *aztán kicsit zavarba jött* H-Hát... D-De ha nem is tudok beszélni vele? Mármint tudnék... Vagyis nem, mert Alice mindig vele vaaan >.< Nem mintha Alice olyan gonosz lenne, csak... wáá ha a közelemben van, alig bírok megszólalni! *Ésss meghozták a finoságokat jee! xD* köszönömm ^^
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szomb. Okt. 31, 2009 6:54 am

    Shimizu

    -De ezt most fejezd be xD Vagy Shim vagy Shimizu....de Shim nem.*jelentette ki határozottan.*-Bandával? Bandában vagy?*nézett nagy szemekkel*-Énekelsz vagy esetleg gitározol?*kíváncsiskodott, de az Akirás témát sem hagyhatta annyiban*-Szóval Akira...hmmm..ha a mennyekben érzed magad vele miért nem mondod meg? Ha a fiú nem lép vagy nem veszi észre a lépéseidet, neked kell megmondani neki...vagy nem?*kérdezte*-Bár nem faggatlak most már ennyit erről. Hisz nem is ismerlek..*mosolygott*-De majd egy másik alkalommal talán erről is beszélünk ^^
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Szomb. Okt. 31, 2009 3:47 am

    Avril

    Heh *jelent meg egy ördögi vigyor az arcán* végülis, jobb rossz kislánynak lenni Állami iskola Icon_razz *kuncogott kicsit a fiú reakcióján* Értettem... De a Shimi, olyan aranyooos x) Majd én megszerettetem veled ezt a becenevet! *mondta elszántan* Hát...hogy nem is voltunk olyan sokat kettesben, mindig csak a bandával, meg ilyenek...Meg nem éreztem magam a fellegekben, amikor fogta a kezem, vagy valami...Igaz Akirával nemhogy a fellegekben, a mennyben érezném magam!! *csillogott a szeme* D-de.. ez már csak álom marad ^^"
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Pént. Okt. 30, 2009 11:46 pm

    Shimizu
    *Elkezdett nevetni azon ahogy a glória megjelent.*-Tudod, nem nézném ki belőled az anygalt...inkább a démont!*nyújtotta ki ő is a nyelvét majd hirtelen ökölbe szorította a kezét.*-Khm..Avril mondtam már, higy a Shimi szó bármelyik formáját utálom? Szóval szépen megkérlek ne hívj Shiminek!*hangsúllyozta a Shimi szót.*-Mellékesen mit értesz azon, hogy annyira nem komoly? Mesélj csak nyugodtan..*mondta és újra félrebiccentette a fejét és kezével megtámasztotta, közben haja kicsit a szemébe lógott , de ez nem zavarta*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Hétf. Okt. 26, 2009 4:16 pm

    Avril

    Hmmm az áfonya sem rossz *mosolygott, majd durcisan elnézett* igen.. 1 évvel idősebb vagy.. ez van .... *visszanézett rá és inyújtotta a nyelvét* Nekem piszkos gondolataim? soha! *mondta és egy glória tűnt fel a feje fölött xD Aztán hallgatta a törit* Szegény Shimi-kuuun =(( *aztán elpirult és elnézett* Hát... Volt pár, de semelyik sem volt aaannyira komoly ^^"
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Hétf. Okt. 26, 2009 2:53 am

    Shimizu

    -Rendben. Már is... hozom..*mondta a pincérnő kicsit zavarban, majd elment.*-Te aztán tényleg szereted az epret. Finom is, de én annyira nem vagyok oda érte. Ha már gyümölcs inkább az áfonyát választom.*mosolygott még mindig, hisz jó kedve volt. Kicsit élvezte a helyzetet ((nah én az egoxD))*-Még, hogy 30 éves...szép is lenne. 19 vagyok...és idősebb nálad bleee!!*mondta, akár egy óvodás kisgyerek.*-Bár nem mintha az az egy év olyan sok lenne..*mondta és kinézett az ablakon, majd felkapta a fejét a lány kérdésén. Egy pillanatra zavarba is jött.*-Hát ahogy a piszkos gondolataid súgják...nem volt sok. Csak egy...de ő...mindegy. Nataliának hívták, és cserediákként érkezett a suliba...de ennek már 5 éve.*kicsit lehajtotta a fejét, hisz Natalia autóbalesetben halt meg ((ez ott van a kari adatlapján Very Happy)) pár másodpercig sanyargatta magát, majd újra mosolygott*-De erről majd inkább később. Ne rontsuk el ezeket a szép pillanatokat..*mondta, majd a rendelések is megérkeztek*-És neked? Szóval hány fiúd volt? Akit úgy igazán szerettél...mesélj róluk.*mondta, majd belekortyolt a capuccinoba.*

    Ajánlott tartalom


    Állami iskola Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 5:42 pm