Funny-Destiny ~ role play game

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Funny-Destiny.Try.Hu szerepjáték helye. :D


+3
Ayame-sama
Nate/Avril
Haru-chan {csak moderátor
7 posters

    Állami iskola

    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Hétf. Okt. 26, 2009 1:25 am

    Avril

    -D-Dehát így... áhh így nemtok koncentrálni, Shimiii! *mondta kicsit elpirulva* ~mért van az, hogy ilyen tuti pasik vannak körülöttem?? xD~ *gondolta* Én mutogatós néni? soha! xD Én fiatal? Miért, akkor te hány éves vagy, 30? *mondta sunyi vigyorral, majd figyelte ahogy rendel a fiú* ~...egy mosollyal levette a csajt a lábáról.. nem semmi a srác xD~ *gondolta, majd megrázta a fejét* i-izzé mondjuuuk... ezt, meg ezt ésss ezt kérem *mutatta a sütiket a pincérnőnek, mindeggyikben volt eper xD majd amikor elment a pincérnő, ránézett Shim-re* -Hány csajod volt már? xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Pént. Okt. 23, 2009 2:16 am

    Shimizu //am nyugodtan irkálhatsz te is ami eszedbe jut...mármint kérdéseket meg ilyenek ^^ nem kell mindig az én kérdéseimhez alkalmazkodnod ^-^//

    -Mi az, hogy így ne nézzek? Hogyan nézzek máshogy?*kérdezi kuncogva, de nem áll szándékában abbahagyni...most így kényelmes neki xD*-Nos először is xD Ha én vagyok a cukros bácsi akkor te vagy a mutogatós néni oké?*kérdezte, majd elnevette magát*-18? Ohh a fiatalság xD*mondta úgy, mint aki már legalább 40 éves. Pedig még csak 19*-Na szóval Avril aki 19 éves és a helyi gimibe jár. Itt az ideje, hogy rendelj valami fincsit!*mondta majd szólt a mellettük elhaladó pincérnőnek*-Jó napot! Szeretnék egy capuccinot és egy banán hajót..*jelentette ki a hölgynek és egy mosolyt küldött felé, mire a lány erre elpirult*-És a hölgynek...*nézett Avrilre, majd várta, hogy rendeljen*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Csüt. Okt. 22, 2009 11:45 pm

    Avril

    -Én telhetetlen?.. soha! xD *bemennek, leül és nézi a virágokat* szépek x) *majd megkapja az étlapot és nézegeti a képeket szinte már csorog a nyála xD* mmmmm... mindent amiben van eper és áfonya! xD *mondja majd meglátja a fiút, ahogy félredönti a fejét és nézi őt, erre elpirul* -i-izzé mesélek, ha nem nézel így rám! túl aranyos! >///////< É-és itt a közelben a játszótér előtti házban...Magamról... hát... A nevem Avril, 18 vagyok, gimibe járok, egy cukrosbácsival barátkozok... *perverz mosoly*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Csüt. Okt. 22, 2009 10:22 pm

    Shimizu

    -Kis telhetetlen...mind a kettő? Razz Még ilyet xD*nevet majd beérnek a cukrászdába és egy félre esőbb asztalhoz ülnek le. Az asztalon szép fehér terítő van, virággal a közepében. Shim elvesz két étlapot, és az egyiket Avril kezébe adja.*-Ami szem szájnak ingere szerintem az mind itt van!*nézi a lapot és a rajta lévő sok gyönyörű ínycsiklandó képet*-És mondd csak, merre laksz? Mesélj magadról egy kicsit hogy teljen az idő..*mondja, majd fejét félredönti és megtámasztja a kezével és a lányt figyeli.*-"Hát én sem vagyok normális. Diáklányokat hozok egy cukrászdába...ez is csak rám vall.."*gon
    dolja Shimizu*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Csüt. Okt. 15, 2009 12:55 am

    Avril

    -Hát igen, kék haj, és még hosszú is *meglibbentette a haját, aztán felcsillantak a szemei* -Szimpatikus-e? legjobb barátok vagyunk a cukrászdával!!! Vaan még persze hogy van kedvem! *mosolygott, bár kicsit furcsálta azt a perverz mosolyt* -Ööööhm... lehet mindkettő? xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szer. Okt. 14, 2009 1:13 am

    Shimizu

    -A hajamra?*lepődik meg*-Hát igen. Egyedi egy formája van, az is biztos. De ettől olyan érdekes a külsőm! Bár Te sem panaszkodhatsz. Nem minden 2. embernek van kék haja a környéken!*mosolyog, majd úgy dönt most még sem gyújt rá, ezért elteszi a kezében lévő cigarettát és az öngyújtót*-Szóval, szimpatikus Neked a cukrászda igaz?*kérdezte Shim*-Ha nincs semmi dolgod meghívlak egy sütire...ha van kedved.*mondja és egy enyhe perverz mosoly jelenik meg az arcán. Hát igen. Shiminek szokása ezt az énjét is elővenni xD*-Mellesleg nem lehetséges, hogy a fiú aki álmaid tárgya...mással szimpatizál? Vagy ő olyan, mint aki mindenkire csak barátként tekint?*kérdezi, majd elindulnak a cukrászda felé*
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Szer. Okt. 14, 2009 12:47 am

    Avril

    *icipicit ledöbben amikor hozzászól fiú*-Elmúlik?=O Nemhiszem...biztos?.. xD *kicsit meglepődik hogy fel kell néznie a fiúra xD* -Szi-szia! *eléggé zavarban van, tudja hogy iseri a fiút valahonnan, de hogy ennyire.. xD* -wáá Cukrászda! nyammii *felugrik kicsit* -Avril vagyok! TE mint pszichológus? *kuncog xD* -Najó..kevés barátom van és akit szeretek, észre sem vesz TT.TT *jóól megnézi lentőr felfelé xD* -Igen, sztem is, rád és a hajadra lehet emlékezni xD
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Kedd Okt. 13, 2009 3:58 am

    Shimizu

    *Az utcán kóborol ezen a szép napon és éppen készül rágyújtani mikor meghall a háta mögött egy női hangot.*-Oh...hát azért az egy sütiért igazán nem éri felakasztanod magad. Hidd el xD Én tapasztalt vagyok..én is sokszor gondoltam így, de majd elmúlik xD*mondja ezt Avriltől pár méterre, majd megfordul és odamegy hozzá*-Üdv!*köszön mosolygósan és, mint aki már ezer éves ismeri Avrilt elkezd beszélgetni vele. Olyan spontán, hogy az már kicsit zavarba ejtő is xD*-Ha sütire vágysz itt van a cukrázda pár percre ^^ És az finom! Nekem elmondhatod a problémáid...Shimizu Hatakori vagyok...pszicho mókus!*mutatkozik be hivatalosan, kis füllentésen az élen*-Mellesleg ismerős vagy..lehet találkoztunk már. Legalábbis láttalak. Egyszer...az itteni iskolában xD

    //tegyünk úgy mintha a suliban látta volna már egyszer mikor bement XD*[/b]
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Kedd Okt. 13, 2009 3:05 am

    Ayame-sama írta:
    Nate/Avril írta:Avril

    *sétálgat jobbra,balra,fel,le meeg mindenhová, szal csak sétál, hogy ne unatkozzon otthon, és közben gondolkozik*
    -Miért nincsen annyi barátom mint másoknak? És mért nem szeret Akira? TT.TT utálom az életem, felkötöm magam a következő fánál!
    *határozta el, majd megállt egy fánál, nézte,nézte*
    -.....N-Nincs kötelem! igen! Saaajnos most nem köthetem fel magam.. a francba, pedig már hallottam a halál hívogató hangját hogy: gyere csaak van finom sütii, INGYEN!!!!....nade mind1. majd holnap...de lehet hogy holnap már belémszeret! ^^ Vagy barátok leszünk... Vagy talán észrevesz.....
    *hajtotta le a fejét*
    -Mégis minek élek, tök rossz az életem.. a bátyóm tök híres, én semmi vagyok, nem tanulok jól, egy fiú sem néz fel rám...Lehet hogy Akirának a stílusom nem jön be? Nem szereti a punkokat? De nem vagyok olyan rossz.. vagy igen? ő rózsaszín cica lányokat szereti? vagy az emokat?
    Vagy a rövid hajúakat szereti?

    //Am Avril...az én karim Shim. Egy időre eltűntem, de mi lenne, ha újrakezdenénk? ^^""" Tudom bu*kóság kérni, de csak ha lenne hozzá kedved ^^//

    //OKÉ! xD//
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Hétf. Okt. 12, 2009 2:08 am

    Nate/Avril írta:Avril

    *sétálgat jobbra,balra,fel,le meeg mindenhová, szal csak sétál, hogy ne unatkozzon otthon, és közben gondolkozik*
    -Miért nincsen annyi barátom mint másoknak? És mért nem szeret Akira? TT.TT utálom az életem, felkötöm magam a következő fánál!
    *határozta el, majd megállt egy fánál, nézte,nézte*
    -.....N-Nincs kötelem! igen! Saaajnos most nem köthetem fel magam.. a francba, pedig már hallottam a halál hívogató hangját hogy: gyere csaak van finom sütii, INGYEN!!!!....nade mind1. majd holnap...de lehet hogy holnap már belémszeret! ^^ Vagy barátok leszünk... Vagy talán észrevesz.....
    *hajtotta le a fejét*
    -Mégis minek élek, tök rossz az életem.. a bátyóm tök híres, én semmi vagyok, nem tanulok jól, egy fiú sem néz fel rám...Lehet hogy Akirának a stílusom nem jön be? Nem szereti a punkokat? De nem vagyok olyan rossz.. vagy igen? ő rózsaszín cica lányokat szereti? vagy az emokat?
    Vagy a rövid hajúakat szereti?

    //Am Avril...az én karim Shim. Egy időre eltűntem, de mi lenne, ha újrakezdenénk? ^^""" Tudom bu*kóság kérni, de csak ha lenne hozzá kedved ^^//
    Nate/Avril
    Nate/Avril


    Hozzászólások száma : 153
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Sztárok Birodalma xD/Punk-ok Paradicsoma xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Nate/Avril Vas. Okt. 11, 2009 9:56 pm

    Avril

    *sétálgat jobbra,balra,fel,le meeg mindenhová, szal csak sétál, hogy ne unatkozzon otthon, és közben gondolkozik*
    -Miért nincsen annyi barátom mint másoknak? És mért nem szeret Akira? TT.TT utálom az életem, felkötöm magam a következő fánál!
    *határozta el, majd megállt egy fánál, nézte,nézte*
    -.....N-Nincs kötelem! igen! Saaajnos most nem köthetem fel magam.. a francba, pedig már hallottam a halál hívogató hangját hogy: gyere csaak van finom sütii, INGYEN!!!!....nade mind1. majd holnap...de lehet hogy holnap már belémszeret! ^^ Vagy barátok leszünk... Vagy talán észrevesz.....
    *hajtotta le a fejét*
    -Mégis minek élek, tök rossz az életem.. a bátyóm tök híres, én semmi vagyok, nem tanulok jól, egy fiú sem néz fel rám...Lehet hogy Akirának a stílusom nem jön be? Nem szereti a punkokat? De nem vagyok olyan rossz.. vagy igen? ő rózsaszín cica lányokat szereti? vagy az emokat?
    Vagy a rövid hajúakat szereti?
    Raikou Kimi
    Raikou Kimi


    Hozzászólások száma : 15
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 13.

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Raikou Kimi Szomb. Okt. 10, 2009 8:57 pm

    -Ehm tényleg nem úgy néz ki mivel a kettővel mellette lévő az...*nevetni kezdett majd odasétált és a kiskutya rögtön üdvözölte őket halk ugatással ugrálás közben* -Nos...izé én is eltévedtem már, és a legrosszabb hogy pont egy verseny előtt... *mosolyog kicsit zavarban majd kinyitja a kaput* -Nos ez lesz az remélem nem tévedtek el...*mutat a nagy előkertre ami végébe ott van a háza* -Amúgy Akira...a csontvázam nem maradna egybe ha nem lenne minden apró része festett fémből... műanyagot simán széttörném...ehm.takarításkor rossz napjaimon nagyon béna vagyok...*simogatja a tarkóját és zavartan mosolyog*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szomb. Okt. 10, 2009 2:13 am

    Alice

    - Ezt nem is mesélted Akira!*mondta kicsit duzzogva majd elnevette magát*-Azért talpraesett ember vagy úgy, hogy biztos ügyesen kimásztál belőle!*mosolygott*-"Biztos egy csini mekis lány akart segíteni..és biztos megtetszettél neki, de te nem vetted észre. Hát igen. Ez a szép benne.."*gondolta..legalábbis sejtette, hogy valami ilyesmi történt. Miközben sétáltak Alice azon gondolkodott, hogy Kim úgy mond...megtűri e maga mellett. Hiszen úgy érezte Kim nem nagyon kedveli, de kíváncsi volt, hogy Akira mit gondol erről, ezért elhatározta,hogy majd meg is fogja kérdezni.*-Azt hiszem az lesz ott! Nem?*nézett kicsit értetlenül, hisz a nagy gondolkodásban nem nagyon figyelt oda*-Azt hiszem az az...csak kicsit nem úgy néz ki ahogy Kim leírta XD
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szomb. Okt. 10, 2009 2:05 am

    Sakurai Akira
    Én szeretem az állatokat, és általában nekik sincs felem semmi bajuk, de... az a macska... *Nyelt egy nagyot. xD* Első nap, amikor ide költöztem én is eltévedtem. Még emlékszem, hogy a McDonalds-ba akartam menni, erre valahol a város másik végén kötöttem ki egy kocsmánál. xD *Mondta nevetgélve, most vicces volt visszagondolnia rá, viszont akkor nem volt valami kellemes érzés.* S tényleg minden nap tisztítod? *.* Szuper! Bár nem hinném, hogy az én szobámban sokáig maradna egy darabban egy csontváz. xD Eléggé... Hogy is mondjam... Nem tudok vigyázni az ilyen szétjövős dolgokra. xD *Majd lassan elindultak arra, amerre Alice mutatott.*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Szomb. Okt. 10, 2009 1:57 am

    Alice

    -Hűű, tényleg sok állatod van Kim! Biztos aranyosak!*mosolygott csillogó szemekkel, de majd ez hirtelen eltűnt*-Kígyó? Hát lehetséges, hogy nem leszünk jóban...minden állatot szeretek, mindegy, hogy milyen de lehetséges, hogy tényleg nem leszünk puszipajtások. De majd megismer.*mondta, és reménykedett, hogy tényleg így lesz*-Mutasd csak..*vette el a címet*-Ezt tudom merre van. De még sem az amire gondoltam, de úgy nagyjából be tudom tájolni..*nézegette egy darabig a cetlit, majd a csontváz jött szóba*-Hehhe...az tök jó. Igazén egyedi lehet...*mondta nagy szemekkel, majd rámutatott a szemközti utcára*-Erre menjük. Így rövidebb..aztán át a parkon és onnan már csak 1 utca ^^*magyarázta*
    Raikou Kimi
    Raikou Kimi


    Hozzászólások száma : 15
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 13.

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Raikou Kimi Vas. Okt. 04, 2009 11:37 pm

    -Öhm nos igen vannak állataim, egy nyulam, egy kígyóm és egy kiskutyám...imádom az állatokat...*mosolyog aranyosan* -Öhm a szólítással kapcsolatba a Kimi vagy Kim elég nem kell ám bajnoknak hívni, semmi szükség nincs rá. Nos Akira nem kell tartanod az állataimtől, ők olyanok mint én, tele engergiával és ártalmatlanok, bár..Evol, a kígyóm nem biztos hogy szeretni fog Alice, nem szimpatizál más lányokkal...*zavartan mosolyog, majd elkezdte feltérképezni az utat innen a házáig fejbe minden egyes lehetőségen átment, majd megszólalt és egy irányba mutatott* -Arra kell menni...de most szólok hajlamos vagyok arra hogy eltévedek...szóval lehet hogy jobb lenne ha valamelyikőtök vezetne itt a cím...*mutatott fel egy kis cetlit a címével* -Ja igen a csontvázzal kapcsolatba minden nap tisztítom szóval nem tévedtél sokat...*nevetett aranyosan*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Vas. Okt. 04, 2009 1:45 am

    Sakurai Akira
    *Ahogy Kimi kimondta, hogy milyen kincset ad majd neki el kezdett fantáziálni.* Oh, valyon mi lehet az? *Kérdezte csillogó szemekkel.* Azt szeretném kérdezni, hogy szólíthatlak? *Kérdezte Kimi-től, mert ezt is meg szerette volna tudni.* A cikket olvastam és a képeket is láttam. Nekem tetszett, legalábbis képen, a szobád. A legjobban a csontváz tetszett, még csillogott. Mintha minden nap azt tisztítanák. *Nevetgélt. Aztán Alice mondanivalójához fűzött pár dolgot.* Na igen, volt már eset, hogy elfelejtettem, de ez még csak egyszer fordult elő! Annyira feledékeny még én sem vagyok. *Ezután a kis durci fej következett, amin Akira el kezdett aranyosan, s kedvesen nevetgélni.* Szerintem aranyos vagy így. *Mondta Kiminek.* Nem kell filmet váltanod, ki bírjuk mi a horrort. *Mosolygott. Majd felmerült Alice macskája.* A macska, pokoli fajzat! o.o Nem is tudom elképzelni, hogy miért tartod még mindig ott! Brr...! *Mondta, majd egy kicsit elkalandozott, ő sem tudja miért.* Meg vagyok. Mehetünk is, nem? *Majd ment fizetni, s kiléptek a tömeggel teli utcára.* Nos merre menjünk bajnok? *Nevetgélt. Nagyon jó kedve volt*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Vas. Okt. 04, 2009 1:28 am

    Alice

    -Biztosan nagyon kellemes hangulata van!*mosolygott és elképzelte ahogy belép a házba és mindent megnéz xD*-Vannak állataid? Komolyan?*nézett csillogó szemekkel*-Nekem is van..van egy kis cicám! Imádom őt..néha úgy megszeretgetem, hogy szegény kiköpi a tüdejét xD* nevette el magát*-Sajnos ő viszont nem igazán kedveli Akirát de már kezdenek megbarátkozni egymással!*mosolygott*-Nos akkor menjünk! Előre a jó filmekért xD*mondta nagy örömmel és Akirára pillantott*-Kicsit elbambultál ^^ Vagy esetleg Satou Koichi köti le ennyire a figyelmed? xP*kérdezte kicsit incselkedve xD*
    Raikou Kimi
    Raikou Kimi


    Hozzászólások száma : 15
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 13.

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Raikou Kimi Szer. Szept. 30, 2009 12:16 am

    -Nem kell megijedni, nem olyan ilyesztő a házam, mint aminek mondom, csak a film szoba...a többi eléggé kellemes hely...*mosolyog kedvesen mert látta hogy a lány eléggé lesápad* -Viszont egyetértek mehetnénk...úgyis megkell etetni az állatokat...*gondolkozik mivel nem csak egy nyuszija van akad még ott pár állatfaj* -Na jó ha ennyire ellenzitek a horrort kereshetek mást is, biztos hagyott itt valamit az előző tulaj...*motyogta kissé durcásan, de elnevette magát* -Ez a durci nem hiszem hogy jól áll
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Vas. Szept. 27, 2009 11:42 pm

    Alice

    -Jó jó, tudom, hogy sosem fújod fel. Meg néha nem is emlékszel, csak akkor ha már ajándékot is kaptál xD De majd most emlékezetessé tesszük!*kuncogott egy kicsit majd hirtelen elsápadt.*-A..anatómia baba? És...cso..csontváz? O_O *nézett nagy szemekkel. Amikor megnézte élete első horrorfilmjét sajnos az túl nagy hatással volt rá és azóta nem igen néz horrort.*-Hehhhe..hát igen. Én inkább a romantikus filmeket szeretem, de megnézem a horrort is ha nem egyedül kell nézni xD*mondta majd nyelt egy nagyot.*-Végül is mindent ki kell próbálni nem?*tette fel a költői kérdést*-"Egek, horror...lehet, hogy nem kéne..."*gondolta miközben mosolygott és befejezte a fagyit.*-Hűű ez remek volt. Szerintem akkor majd lassan mehetünk is =)
    Raikou Kimi
    Raikou Kimi


    Hozzászólások száma : 15
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 13.

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Raikou Kimi Vas. Szept. 27, 2009 6:05 pm

    -Nooos ha felfújod ha nem, én már kitaláltam mit adok neked, és elárulom az a legdrágább kincsem...*titokzatosan mosolygott majd ránézett a két új barátjára* -Nos ha majd végeztetek akkor indulhatunk hozzánk, filmek akarok nézni, viszont bocsána Akira...semmilyen komédia, vígjáték, akció nincs...ehm...csak horror...és ezért írták az egyik újságba hogy az én film szobám a legfélelmetesebb van ott pár dolog...csontváz, sírkő, anatómiai báb...*elneveti magát* -Remélem nem ijesztettelek meg titeket, csak vázolom előre hogy mire számíthattok ha bemertek lépni a lakásomba...de nem csak félelmetes dolog van otthon...ott van Momo, a nyulam...
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Vas. Szept. 27, 2009 2:37 am

    Sakurai Akira
    *Nyugodtan eszegette a jégkrémet, amikor Alice felhozta a szülinapját.* Mmmm... igem. *Mondta, közben a kanál még a szájában volt, de aztán kivette, hogy könnyebben tudjon beszélni.* Ha jól tudom 2 nap múlva. Bár annyira nem fújom fel. Már évek óta nem ünnepeljük meg annyira. Nem nagy ügy. *Mondta őszintén, kedvesen és mosolyogva. Visszatért a fagyijához, a következő téma pedig a horrorfilm lett.* Heh, ami azt illeti én inkább a komédiát szeretem, az az én műfajom. Viszont bírom a horrort is. *Mondta, s ő is befejezt a fagyiját.*
    Raikou Kimi
    Raikou Kimi


    Hozzászólások száma : 15
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 13.

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Raikou Kimi Vas. Szept. 27, 2009 12:43 am

    -Hm? Szülinap? Az jóó...*mosolyog miközben a kanálról nyalja le a fagyit, és eszi tovább viszont rossz szokása, hogy túl gyorsan eszi meg a fagyit ezért a többiek előtt végzett vele. És röngtön az asztalra tette a fejét, mert iszonyúan fájt neki* -Áu áu áu....agyfagyás...*mondja még mindig ott tartva a fejét, de lassan felemeli és a homlokát fogja* -Héj srácok...hogy álltok a horror filmekkel? *kérdezte kissé sunyi mosollyal az arcán, mert nagyon is horrort akart nézni, igazi fanatikus, egy egész szoba csak filmekkel van teli a klasszikustól a legújjabb horror filmig*
    Ayame-sama
    Ayame-sama


    Hozzászólások száma : 68
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : A szobámban, közvetlen az íróasztalom előtt ami az a erkély ajtó mellett van xD

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ayame-sama Vas. Szept. 27, 2009 12:03 am

    Alice

    *Elmosolyodott azon mikor Kimi azt mondta, hogy elmondhatta volna a teljes igazságot*-"Tényleg jó emberismerő"*gondolta és már ott is voltak az asztalnál.*-Oh köszi, hogy megvártál!*mosolygott kedvesen, majd megpillantotta fagyi kelyhét*-Azta!! *.* Ez a Satou Koichi nem egyszerű egy ember! Ez az amit sehol sem lehet kapni!*mondta csillogó szemekkel.*-Senkinek sem adok egy falatot sem xD*mondta birtokló hangon, majd enni kezdte a fagyit*-Ez isteni! Nektek is ízlik?*kérdezte a nagy evészet közben*-Bár valószínű, hogy igen xD Tényleg Akira! Neked nemsokára itt a szülinapod!!*.* //nah, hogy ez hogy jött ne kérdezzétek xD// Jujj de jó!!!*örvendezett és elkezdett agyalni egy fontos dolgon xD*
    Rhea
    Rhea


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 07.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : szobám, ahova olyan szépen besüt a nap. xD *esik*

    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Rhea Szomb. Szept. 26, 2009 5:44 pm

    Sakurai Akira
    Ha átlalos lány lennél, akkoris én fizetnék. *Mondta Kiminek.* Alice bizonyíthatja. Eddig egyszer sem ő fizetet. *Kacsintott egyet, majd visszatért a rendeléshez. Nem vette észre, hogy róla beszélnek, mert a fagylaltokkal volt elfoglalva. xD Aztán meghallotta, hogy Alice szól neki, kimennek a mosdóba.* Oké, menjetek csak. *Majd míg a lányok pont róla beszélgettek, addig meg is kapta a jégkrémeket. Kinézett egy jó kis asztal, az egyik nagy ablak mellett. Szerette közbe bámulni az embereket, és rosszallóan mosolyogni, hogy "Haha, neki fagyija is van". xD Letette a tálcát, amin az édes csodák voltak, majd leült. Az asztal négy személyes volt, de mivel hárman voltak, kellett a nagyobb hely, egy kétszemélyes nem lett volna elég. A lányok nemsokára kijöttek a mosdóból, s Kimi már követlete is, ami neki jár.* Itt van, nem kell sürgetni. Meg is vártalak titeket. *Dicsekedett*

    Ajánlott tartalom


    Állami iskola - Page 2 Empty Re: Állami iskola

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 7:03 pm